Spoločnosť Apple včera vydala niekoľko noviniek zo série Black Unity v rámci februárového mesiaca černošskej histórie. Ich súčasťou bol aj nový ciferník Unity Lights, ktorý sme si vyskúšali na najnovšom modeli Apple Watch Series 7. V tomto článku vám ukážeme všetko, čo o ňom potrebujete vedieť vrátane krátkeho návodu, ako ho nastaviť.

V prvom rade je dôležité spomenúť, že ciferník si môžete aktivovať len v tom prípade, že vlastníte Apple Watch Series 4 alebo novšie. Ak máte akýkoľvek starší model, Apple ho žiaľ nepodporuje.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Druhou dôležitou vecou je, aby ste mali nainštalovaný operačný systém watchOS 8.3 a iOS 15.2 alebo novší. Pokiaľ sa na vašich hodinkách vyššie uvedená verzia systému nachádza, stačí keď podržíte prst na ciferníku a následne sa v galérii ciferníkov dostanete úplne doprava ku tlačidlu Nový. Akonáhle naň kliknete, v ponuke už nájdete aj Black Unity ciferník. Dá sa teda povedať, že nastavenie trvá iba niekoľko sekúnd a zvládne ho každý.

„Unity Lights“ má nádherný dizajn a veľa nastavení

Samotný ciferník má zaujímavé a originálne spracovanie a z nášho pohľadu je to možno jedno z najefektívnejších nastavení, aké si viete v rámci ciferníkov na Apple Watch vybrať.

Farby nie sú agresívne, no zároveň pôsobia „fresh dojmom“ a ciferník nie je statický ale predstavuje dobre naprogramovanú dynamickú animáciu. S tým ako sa mení čas sa upravuje aj dizajn tieňa.

Za úplnú samozrejmosť môžete považovať aj široké možnosti nastavení. Ciferník môže prekrývať celú obrazovku hodiniek ale takisto môže byť v kruhu s tým, že okolo neho budete môcť nastaviť rôzne kompilácie.

Veríme, že každý si to už zvládne nastaviť podľa svojho gusta. Napíšte nám do komentára, čo si o dizajne nového ciferníka myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  watchOS 9.2 prináša dôležité novinky pre cyklistov a bežcov. Toto sa vám hodí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.