Spoločnosť Apple včera vydala niekoľko noviniek zo série Black Unity v rámci februárového mesiaca černošskej histórie. Ich súčasťou bol aj nový ciferník Unity Lights, ktorý sme si vyskúšali na najnovšom modeli Apple Watch Series 7. V tomto článku vám ukážeme všetko, čo o ňom potrebujete vedieť vrátane krátkeho návodu, ako ho nastaviť.

V prvom rade je dôležité spomenúť, že ciferník si môžete aktivovať len v tom prípade, že vlastníte Apple Watch Series 4 alebo novšie. Ak máte akýkoľvek starší model, Apple ho žiaľ nepodporuje.

- Reklama -

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Druhou dôležitou vecou je, aby ste mali nainštalovaný operačný systém watchOS 8.3 a iOS 15.2 alebo novší. Pokiaľ sa na vašich hodinkách vyššie uvedená verzia systému nachádza, stačí keď podržíte prst na ciferníku a následne sa v galérii ciferníkov dostanete úplne doprava ku tlačidlu Nový. Akonáhle naň kliknete, v ponuke už nájdete aj Black Unity ciferník. Dá sa teda povedať, že nastavenie trvá iba niekoľko sekúnd a zvládne ho každý.

„Unity Lights“ má nádherný dizajn a veľa nastavení

Samotný ciferník má zaujímavé a originálne spracovanie a z nášho pohľadu je to možno jedno z najefektívnejších nastavení, aké si viete v rámci ciferníkov na Apple Watch vybrať.

Farby nie sú agresívne, no zároveň pôsobia „fresh dojmom“ a ciferník nie je statický ale predstavuje dobre naprogramovanú dynamickú animáciu. S tým ako sa mení čas sa upravuje aj dizajn tieňa.

Za úplnú samozrejmosť môžete považovať aj široké možnosti nastavení. Ciferník môže prekrývať celú obrazovku hodiniek ale takisto môže byť v kruhu s tým, že okolo neho budete môcť nastaviť rôzne kompilácie.

Veríme, že každý si to už zvládne nastaviť podľa svojho gusta. Napíšte nám do komentára, čo si o dizajne nového ciferníka myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.