Služba Apple TV+ od spoločnosti Apple nedávno aj na Slovensku zvýšila svoju cenu na 9,99 € / mesačne, pričom používateľom sľubuje väčšie množstvo kvalitného obsahu, či už v podobe filmov, seriálov alebo dokumentov.

A keďže sa Apple snaží svoje záväzky dodržať, platforma Apple TV+ ohlásila nový film The Family Plan, kde si zahrá v hlavnej úlohe obľúbený herec Mark Wahlberg. Hoci ku novinke ešte nevyšiel žiaden oficiálny trailer, v skutočnosti sme od jej vydania veľmi blízko, pretože sa s filmom stretneme už 15. decembra 2023. Bude to teda taký pomyselný darček zo strany technologického giganta pre svojich zákazníkov ku blížiacim sa vianočným sviatkom.

Mark Wahlberg si v akčnej komédii zahrá postavu Dana Morgana, vyslúžilého vraha, ktorý sa rozhodne žiť pokojným rodinným životom. Neskôr však jeho identita unikne a rodina sa ocitne v nebezpečenstve. Aby Morgan ochránil svoje dospievajúce a jedno malé dieťa so ženou, musí ich rýchlo zbaliť do minivanu a vziať na nečakaný výlet. Nikto samozrejme o ničom ani len netuší.

Film The Family Plan vznikol vďaka zmluve medzi spoločnosťou Apple a Skydance, v ktorej spoločnosť Apple financuje minimálne dva veľkorozpočtové filmy ročne, ktoré pochádzajú z tohto produkčného štúdia.

Apple TV+ The Family Plan
Zdroj: Apple

Okrem filmu The Family Plan by mal byť na Apple TV+ už čoskoro dostupný aj film Vrahovia mesiaca kvetov od Martina Scorseseho, kde hrá v hlavnej úlohe Leonardo DiCaprio a Robert De Niro.

Film má aktuálne premiéru v kinách (aj na Slovensku) no čoskoro si ho budete môcť pozrieť v rámci predplatného aj na Apple TV+.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple TV4K žiaľ stále nepodporuje 120 Hz obnovovaciu frekvenciu hoci by dávno mohla
Môže ťa zaujímať
- Reklama -