Služba Apple TV+ od spoločnosti Apple nedávno aj na Slovensku zvýšila svoju cenu na 9,99 € / mesačne, pričom používateľom sľubuje väčšie množstvo kvalitného obsahu, či už v podobe filmov, seriálov alebo dokumentov.

A keďže sa Apple snaží svoje záväzky dodržať, platforma Apple TV+ ohlásila nový film The Family Plan, kde si zahrá v hlavnej úlohe obľúbený herec Mark Wahlberg. Hoci ku novinke ešte nevyšiel žiaden oficiálny trailer, v skutočnosti sme od jej vydania veľmi blízko, pretože sa s filmom stretneme už 15. decembra 2023. Bude to teda taký pomyselný darček zo strany technologického giganta pre svojich zákazníkov ku blížiacim sa vianočným sviatkom.

Mark Wahlberg si v akčnej komédii zahrá postavu Dana Morgana, vyslúžilého vraha, ktorý sa rozhodne žiť pokojným rodinným životom. Neskôr však jeho identita unikne a rodina sa ocitne v nebezpečenstve. Aby Morgan ochránil svoje dospievajúce a jedno malé dieťa so ženou, musí ich rýchlo zbaliť do minivanu a vziať na nečakaný výlet. Nikto samozrejme o ničom ani len netuší.

Film The Family Plan vznikol vďaka zmluve medzi spoločnosťou Apple a Skydance, v ktorej spoločnosť Apple financuje minimálne dva veľkorozpočtové filmy ročne, ktoré pochádzajú z tohto produkčného štúdia.

Apple TV+ The Family Plan
Zdroj: Apple

Okrem filmu The Family Plan by mal byť na Apple TV+ už čoskoro dostupný aj film Vrahovia mesiaca kvetov od Martina Scorseseho, kde hrá v hlavnej úlohe Leonardo DiCaprio a Robert De Niro.

Film má aktuálne premiéru v kinách (aj na Slovensku) no čoskoro si ho budete môcť pozrieť v rámci predplatného aj na Apple TV+.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ruský zákon môže vytlačiť Apple TV+ z trhu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -