tvOS 14.4

Apple vydalo iOS 14.4, iPadOS 14.4 a watchOS 7.3 len niekoľko minút dozadu. Veľký deň ukončuje s príchodom tvOS 14.4, ktorú si už vývojári môžu nainštalovať v rámci prvej beta verzie. Novinka čoskoro nahradí tvOS 14.3 spred dvoch dní. Táto verzia priniesla novú službu Apple Fitness+.

Aktualizácie pre tvOS bývajú menšieho rozsahu a zameriavajú sa skôr na opravy a vylepšenia chýb. Presne toto očakávame aj od tvOS 14.4. V súčasnosti nepoznáme žiadne detaily ohľadom zmien a vylepšení.

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho dňa, keď si vývojári vyskúšajú aktualizovaný systém na vlastnej koži. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  iOS 8 vs. Android 5.0 Lollipop
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.