tvOS 14.5

Apple vydalo iOS 14.5, iPadOS 14.5 a watchOS 7.4 (beta 6) len niekoľko minút dozadu. Celé to pokračuje s tvOS 14.5, ktorú si už vývojári môžu nainštalovať v rámci šiestej beta verzie. Novinka čoskoro nahradí tvOS 14.4, ktorá vyšla ešte v januári.

Aktualizácie pre tvOS bývajú menšieho rozsahu a zameriavajú sa skôr na opravy a vylepšenia chýb. Presne toto očakávame aj od tvOS 14.5.

V súčasnosti nepoznáme žiadne detaily ohľadom zmien a vylepšení v šiestej beta verzií, no pri tej predošlej Apple zmenilo názov ovládača a tak isto tlačidla + prepracovalo zobrazovaciu frekvenciu. Viac sa o tom dočítate na tomto odkaze.

Presnejšie informácie budeme mať najbližších dní, keď si vývojári vyskúšajú aktualizovaný systém na vlastnej koži. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať. Predsa len je to spoločnosť Apple, ktorá je v tomto smere tajnostkárska.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetappletvOS 14.5
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.