Sledujete obsah na Netflixe prostredníctvom Apple TV? V tom prípade sa minimálne v zahraničí pripravte na to, že najlacnejšie predplatné na tomto zariadení nie je podporované.

Spoločnosť Netflix od dnešného dňa vo vybraných krajinách spúšťa základný plán Basic s reklamami, ktorý si môžete v niektorých európskych regiónoch užívať za cenu približne 5 € / mesačne.

Majitelia Apple TV však majú smolu, nakoľko táto novinka nebola prispôsobená pre jablkový set-top box. Nie je to zas až také prekvapenie, pretože aplikácia Netflix v systéme tvOS v poslednom čase zaostáva za konkurenciou vo funkciách (napríklad nepodporuje žiadny interaktívny video obsah). Toto je však oveľa vážnejšia chyba.

Ak teda budete v krajine, kde je predplatné s reklamami k dispozícii, musíte ho sledovať prostredníctvom zariadení, ako sú iPhone, iPad alebo Mac.

Netflix už o chybe vie a opraví ju 

Televízor, na ktorom je spustený Netflix
Zdroj: Unsplash / David Balev

Dobrou správou ale je, že streamovacia spoločnosť sa ku celému problému vyjadrila a sľúbila, že predplatné s reklamami bude platforma tvOS už čoskoro podporovať. Presný časový harmonogram ale Netflix neprezradil.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple vydalo tvOS 14.2 pre všetkých používateľov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here