Je to oficiálne! Spoločnosť Apple potvrdila, že jeden z najlepších seriálov súčasnosti, ktorý je dostupný na platforme Apple TV+, bude v blízkej budúcnosti pokračovať. Natáčanie štvrtej série For All Mankind začne už v priebehu budúceho mesiaca, pričom premiéry by sme sa mohli dočkať v prvej polovici roka 2023. Za pozornosť stojí, že tento seriál patrí medzi najdlhšie vysielané snímky na platforme Apple TV+. Do služby sa dostal na jej samom začiatku, ešte v novembri 2019, pričom dodnes patrí medzi to najlepšie, čo si môžete pozrieť.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

For All Mankind sa zaoberá tým, ako by vyzeralo ľudstvo, pokiaľ by sa globálne vesmírne preteky neskončili víťazstvom USA ale Sovietskeho zväzu. Takisto sa zameriava na to, akým spôsobom by sa mohli vyvíjať rôzne technológie, ak by krajiny investovali viac peňazí a prostriedkov do svojich vesmírnych programov.

V prvej sérii sa objavý rusky kozmonaut, ktorý ako prvý vkročil na mesiac. Druhá séria, ktorá sa posúva o desať rokov dopredu (a začína v roku 1983), sa zase zaoberá vyvrcholením studenej vojny, v rámci ktorej Spojené štáty a ZSSR bojovali o zdroje dostupné na Mesiaci

Momentálne je na platforme dostupná tretia séria, v ktorej sa „bojuje“ o Mars

Druhá séria For All Mankind je dostupná na Apple TV+V tretej sérii sa divák dostane na začiatok 90-tých rokov do ďalších vesmírnych pretekov, kedy sa USA, Sovietsky zväz a súkromná spoločnosť Helios Aerospace pokúsia ako vôbec prví pristáť na Marse.

Nutné je podotknúť, že tretia séria je aktuálne čerstvo dostupná na platforme Apple TV+ a predplatitelia si už môžu pozrieť prvých sedem dielov z desiatich. Nové epizódy prichádzajú vždy v piatok.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

To čo sa bude diať v štvrtej sérii zatiaľ samozrejme nie je známe, nakoľko nepoznáme ani koniec tej tretej. Predpokladá sa však, že sa opäť posunie v čase smerom do budúcnosti – pravdepodobne do nového tisícročia.

Ako sme už uviedli vyššie, natáčanie by malo začať na budúci mesiac, pričom finálny produkt by sme mohli vidieť zhruba o rok. Dajte nám vedieť do komentára, či sa na pokračovanie tohto vynikajúceho seriálu tešíte aj vy. Sme zvedaví na vaše názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -