Pokiaľ vás zaujíma história a špeciálne by ste chceli vedieť, čo robil bývalý americký prezident George W. Bush počas útokov na Svetové Obchodné Centurm (WTC), prezývané aj ako dvojičky, na Apple TV+ dorazil zaujímavý dokument, ktorý vám to prezradí.

Od tejto nešťastnej udalosti, ktorá sa udiala 11. septembra 2001 ubehlo už dvadsať rokov, no mnohí ľudia majú stále otázky, na ktoré im môže odpovedať práve tento film.

Nový dokument sa preto zameriava na presnú časovú os bývalého prezidenta a ukazuje originálne fotografie, videá či výpovede, ktoré zatiaľ verejnosť nemohla vidieť. Situácia, ktorú prežíval jeden z najmocnejších mužov na planéte zem bola veľmi zložitá.

Film je dostupný skoro po celom svete 

Novinka s názvom „9/11: Inside the President’s War Room“ je dostupná po celom svete v rámci služby Apple TV+ s výnimkou Veľkej Británie, kde práva získala televízna stanica BBC One a služba BBC iPlayer.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 exkluzívny únik: Pozrite sa na detaily, o ktorých sa zatiaľ nepísalo

Za komentárom a dokumentom stojí víťaz ceny Emmy, Jeff Daniels a Apple celé dielo popisuje takto:Prežite udalosti z 11. septembra z pohľadu prezidenta Busha a jeho najbližších poradcov prostredníctvom ich podrobného opisu rozhodujúcich hodín a kľúčových rozhodnutí z tohto historického dňa.“ 

Pokiaľ ste už dokument 9/11: Inside the President’s War Room videli, napíšte nám do komentára, ako sa vám páčil. Za nás ide o veľmi zaujímavý pohľad na 11. september 2001, vďaka čomu sa dajú teroristické útoky odsledovať z úplne inej perspektívy…

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -