Úvod Zariadenia Apple TV Návod: Chcete získať Apple TV+ na dva mesiace zadarmo? Ukážeme vám ako....

Návod: Chcete získať Apple TV+ na dva mesiace zadarmo? Ukážeme vám ako. Funguje to aj na Slovensku

Apple TV+ sa pomaly rozrastá a Apple vám dáva ďalšiu príležitosť na to, aby ste si službu vyskúšali úplne zadarmo. Funguje to aj na Slovensku a nemusíte si kupovať žiadne zariadenie. Všetko vám ukážeme.

Apple TV+ na Slovensku Zadarmo
Zdroj: Apple / SvetApple

Aj keď sa to nezdá, platforma Apple TV+ bude už čoskoro tretí rok na trhu. V rámci jej obsahu nájdete množstvo zaujímavých filmov a seriálov, ktoré stoja za pozretie. Ako si však Apple TV+ vyskúšať úplne zadarmo?

V prvom rade treba uviesť, že v rámci štandardného predplatného platíte za Apple TV+ 6,99 € / mesačne. Služba je však v porovnaní s konkurenciou výrazne chudobnejšia na obsah, čo znamená, že cena nemusí byť pre každého adekvátna.

V súčasnosti máte v podstate štyri rôzne cesty, ako sa ku Apple TV+ dostať úplne zadarmo. Tou prvou je štandardná 7-dňová skúšobná verzia, o ktorej ste už pravdepodobne počuli.

Ďalším, menej známym spôsobom je kúpa nového Apple zariadenia. Ak si napríklad zaobstaráte iPhone, Apple vám dá Apple TV+ až na 3 mesiace úplne zadarmo. Podmienkou je samozrejme to, že ste podobnú akciu už v minulosti nevyužili.

Čo vás určite prekvapí je fakt, že podobnú príležitosť viete využiť aj vtedy, keď si kúpite televízor od spoločnosti Samsung, v ktorom je takisto predinštalovaná Apple TV+. Stále je tu však ešte jedna možnosť, ktorá je úplnou novinkou a nevzťahuje sa na nákup zariadenia.

Apple TV+ na dva mesiace zadarmo vďaka Selene Gomez 

Rozhranie aplikácie Apple TV+
Zdroj: Apple

Známa americká speváčka dostala príležitosť, v rámci ktorej spoločnosť Apple natočila dokument s názvom “My Mind & Me”. Práve ten sa nachádza ako exkluzívny obsah na Apple TV+, pričom jeho premiéra prebehla ešte 4. novembra 2022.

A keďže spoločnosť Apple vie, ako sa robí marketing, pre tých, ktorí si ešte Apple TV+ nestihli vyskúšať pripravila špeciálny odkaz (v spolupráci so Selenou Gomez), v rámci ktorého môžete získať dvojmesačné predplatné úplne zadarmo.

Jediné, čo musíte urobiť je zadať svoje konto Apple ID (prípadne si ho vytvoriť), no hraničný je dátum 2. decembra, po ktorom vyššie uvedený odkaz nebude fungovať. Ak teda chcete Apple TV+ na dva mesiace zadarmo, nie je nad čím váhať.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú beta verziu iOS 15.2 a iPadOS 15.2. Oficiálne aktualizácie prídu už čoskoro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -