Ak ste si mysleli, že ste už videli všetko, dnešná správa ohľadom spoločnosti Samsung vás určite prekvapí. Azda najväčší rival spoločnosti Apple totiž oznámil, že od dnešného dňa do 28. novembra 2022 môžu majitelia všetkých smart televízorov Samsung z modelových rokov 2018 až 2022 po celom svete získať trojmesačné predplatné streamovacej služby Apple TV+ úplne zadarmo.

Ako sa píše v oficiálnom oznámení, vyššie uvedenú ponuku môžu zákazníci využiť otvorením vstavanej aplikácie Apple TV na domovskej obrazovke televízora a následným pokračovaním podľa pokynov.

Nakoľko je však tlačová správa trochu nejasná, v súčasnosti nevieme povedať, či sa akcia vzťahuje len na nových predplatiteľov alebo aj na ľudí, ktorí už Apple TV+ používajú. Podľa všetkého sa však bude týkať iba prvej menovanej skupiny.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Aby toho nebolo málo, podľa posledného tweetu spoločnosti Roku, ktorý prišiel v ten istý deň, môžu aj jeho zákazníci používať Apple TV+ na tri mesiace zadarmo. Drobnými písmenami je ale doplnené, že sa to týka len nových predplatiteľov.

Apple TV+ stojí na Slovensku 4,99 eur / mesačne 

Apple TV+
Zdroj: Apple

Apple TV+ sa v súčasnosti ponúka za príjemný poplatok, len 4,99 eur / mesačne, pričom študenti môžu využívať špeciálnu ponuku v rámci ktorej platia iba 3,49 eur / mesačne. Okrem Apple TV+ však majú v balíčku predplatného aj plnú verziu služby Apple Music.

Prečítajte si tiež  Toto sú 4 novinky, ktoré dostal CarPlay s príchodom iOS 16

Služba Apple TV+ ponúka prístup k mnohým vydareným filmom a seriálom, ako napríklad Ted Lasso, For All Mankind, The Morning Show či SEE a ďalším. Dajte nám vedieť do komentára, ktorý film / seriál z produkcie Apple máte najradšej vy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -