Nedávno sme vás informovali o tom, že v mobilnej sieti spoločnosti Orange Slovensko dochádza k spomaleniu a krátkodobým výpadkom dátových služieb. Tieto problémy pociťovali zákazníci nie len na našom území ale dokonca aj v zahraničí. Rovnako sa týkali aj zahraničných účastníkov siete.

Podľa operátora bolo možné tento problém zaznamenať na všetkých poskytovaných typoch služieb: 2G / 3G / 4G alebo 5G, čo pochopiteľne mohlo niektorým používateľom spôsob problémy a obmedzenia. Operátor sa však ku problémom postavil čelom a svojim zákazníkom ponúka adekvátnu kompenzáciu.

Spoločnosť Orange Slovensko pre SvetApple uviedla, že ako ospravedlnenie zákazníkom bezplatne a automaticky aktivuje 5 GB dát navyše ku hlasovému paušálu, mobilnému paušálu alebo domácemu 4G internetu.

Zákazníci môžu tieto bonusové dáta využiť celé nasledujúce fakturačné obdobie, pričom konkrétny dátum bude mať každý zákazník uvedený v SMS správe, ktorú dostane pri aktivácii bonusových dát.

Zákazníkom sa aj takýmto spôsobom ospravedlňujeme za nepríjemnosti, ktoré im mohli nekorektne fungujúce služby spôsobiť“ doplnila na záver hovorkyňa spoločnosti Orange Slovensko Alexandra Piskunová. 

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Orange zavádza skvelú novinku. Potešia sa najmä zákazníci tejto značky televízorov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -