Pokiaľ chcete tablet, ktorý nebude mať extra výkon a ani technológie, no prinesie operačný systém iOS, následujúce video by vás mohlo zaujať. Apple ešte v roku 2019 predstavilo iPad 10,2″, ktorý je jednoduchý a na jablkovú spoločnosť lacný. Čo naň hovorí Unbox Therapy?

Aký je iPad 10,2″ za 379€?

Ak používate zariadenia od Apple, toto musí vyzerať ako veľmi lákavá ponuka. iPad za 379€ s 10,2″ displejom znie už na prvé počutie dobre. Asi je nad svetlo jasné, že tu niečo nebude “v poriadku”. Netvrdíme, že tento tablet nefunguje, veď prišiel v septembri 2019. Mohli by sme ale povedať, že nie je úplne výkonný. Apple v ňom použilo procesor Apple A10 Fusion z roku 2016 (bol aj v iPhone 7) a to nám príde trochu málo. Okrem toho iPad 10,2″ alebo aj iPad 7. generácie (ako ho mnohí nazývajú!, disponuje 3GB operačnej pamäte RAM.

My sami sme už mali možnosť vyskúšať si tento tablet a musíme povedať, že na bežné používanie aj takýto “slabý” hardvér stačí. Sú ľudia, ktorí nepotrebujú hrať náročné hry alebo strihať a renderovať videá. Jednoducho si len otvoria Safari, pozrú si, čo je nové, skontrolujú Facebook a večer si pustia nejaký ten film alebo seriál. Bonusom je veľký displej. Pokiaľ by potrebovali výkonnejšie zariadenie, kúpia si iPad Air 10,5″ (2018) alebo iPad Pro 11″/ 12,9″ (2020).

Aký je iPad 10,2" za 379€?
Aký je iPad 10,2″ za 379€?

Podľa nás je iPad 10,2″ skvelá voľba napríklad pre starších používateľov (ktorí nemajú problém robiť s modernými technológiami) a pre študentov. Pozrite si unboxing od známeho youtubera, Unbox Therapy spolu s recenziou. Dáva vám tento tablet zmysel?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here