Pokiaľ chcete tablet, ktorý nebude mať extra výkon a ani technológie, no prinesie operačný systém iOS, následujúce video by vás mohlo zaujať. Apple ešte v roku 2019 predstavilo iPad 10,2″, ktorý je jednoduchý a na jablkovú spoločnosť lacný. Čo naň hovorí Unbox Therapy?

Aký je iPad 10,2″ za 379€?

Ak používate zariadenia od Apple, toto musí vyzerať ako veľmi lákavá ponuka. iPad za 379€ s 10,2″ displejom znie už na prvé počutie dobre. Asi je nad svetlo jasné, že tu niečo nebude „v poriadku“. Netvrdíme, že tento tablet nefunguje, veď prišiel v septembri 2019. Mohli by sme ale povedať, že nie je úplne výkonný. Apple v ňom použilo procesor Apple A10 Fusion z roku 2016 (bol aj v iPhone 7) a to nám príde trochu málo. Okrem toho iPad 10,2″ alebo aj iPad 7. generácie (ako ho mnohí nazývajú!, disponuje 3GB operačnej pamäte RAM.

- Reklama -

My sami sme už mali možnosť vyskúšať si tento tablet a musíme povedať, že na bežné používanie aj takýto „slabý“ hardvér stačí. Sú ľudia, ktorí nepotrebujú hrať náročné hry alebo strihať a renderovať videá. Jednoducho si len otvoria Safari, pozrú si, čo je nové, skontrolujú Facebook a večer si pustia nejaký ten film alebo seriál. Bonusom je veľký displej. Pokiaľ by potrebovali výkonnejšie zariadenie, kúpia si iPad Air 10,5″ (2018) alebo iPad Pro 11″/ 12,9″ (2020).

Aký je iPad 10,2" za 379€?
Aký je iPad 10,2″ za 379€?

Podľa nás je iPad 10,2″ skvelá voľba napríklad pre starších používateľov (ktorí nemajú problém robiť s modernými technológiami) a pre študentov. Pozrite si unboxing od známeho youtubera, Unbox Therapy spolu s recenziou. Dáva vám tento tablet zmysel?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.