Spoločnosť Apple neustále pracuje na opravách a záplatách operačného systému iOS 17, ktorý bol verejnosti sprístupnený ešte v septembri 2023, no do dnešných dní nie je dokonalo optimalizovaný pre všetky iPhony. A hoci sa gigant zameriava predovšetkým na veľké aktualizácie, nezabúda ani na tie malé.

Ako totiž informuje portál Macrumors, v Cupertine intenzívne pracujú na dokončení aktualizácie iOS 17.1.2, ktorá by mala byť k dispozícii pre používateľov už v priebehu tohto týždňa. Únik síce presný deň vydania nešpecifikuje, no ako poznáme spoločnosť Apple, s najvyššou pravdepodobnosťou pôjde o utorok, alebo stredu o 19:00. Nechajme sa prekvapiť.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Ak sa teraz pýtate, na čo sa bude aktualizácia iOS 17.1.2 zameriavať, odpoveď je jednoduchá. Hoci spoločnosť Apple naznačila, že už problémy s Wi-Fi napravila pri súčasnom veľkom update iOS 17.2, ktorý je aktuálne dostupný v rámci beta verzie, ľudia, ktorí majú iOS 17.1.1 sa s touto nepríjemnosťou stále trápia.

Rovnako tak sa má Apple v rámci iOS 17.1.2 zamerať na drobné chyby, ktoré súvisia s push notifikáciami, systémom HomeKit a ďalšie…

Len niekoľko týždňov po tom, čo Apple vydá iOS 17.1.2 príde na trhu už spomínaná verzia systému s označením iOS 17.2, ktorá bude obsahovať aj novú aplikáciu Denník, podporu nahrávania 3D videa a ďalšie „špecialitky“.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aké gesto mi chýba na mojom Macu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -