Začiatkom tohto mesiaca sme sa dočkali vydania systémovej aktualizácie iOS 17.1.1, ktorá sa postarala o riešenie niekoľkých problémov, týkajúcich sa iPhonov. Spoločnosť Apple však nenecháva nič na náhodu a už čoskoro by sme sa mohli dočkať ďalšieho softvérového vylepšenia.

Podľa softvérových údajov z webových analytík portálu MacRumors za posledné dni sa zdá, že Apple finišuje s prácami na systéme iOS 17.1.2. Tento update by mal predstavovať menšiu aktualizáciu, ktorá by sa mala venovať opravám chýb a vyladenosti systému. V žiadnom prípade teda neponúkne veľké inovácie, alebo nové funkcie.

Niektorí používatelia iPhonu sa sťažujú na problémy s pripojením Wi-Fi alebo drobné závady týkajúce sa push notifikácií a HomeKitu. Je teda možné, že pripravovaná aktualizácia sa postará práve o riešenie týchto komplikácií.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Kedy sa dočkáme aktualizácie iOS 17.1.2? 

Apple obvykle neposkytuje žiadne aktualizácie softvéru ani beta verzie počas týždňa amerického sviatku vďakyvzdania, keďže väčšina zamestnancov spoločnosti má celý týždeň voľný kvôli sviatku.

To znamená, že iOS 17.1.2 by mal byť vydaný v priebehu budúceho týždňa, pravdepodobne 30. novembra. Nechajme sa prekvapiť.

Loopi
REKLAMA

Apple pracuje aj na ďalších vychytávkach, ktoré však dorazia až v rámci systému iOS 17.2. Táto aktualizácia by mala doraziť pre všetkých používateľov v priebehu decembra. Okrem novej aplikácie Denník sa môžeme tešiť aj na možnosť kolaboratívnych playlistov pre Apple Music alebo nové widgety pre natívne aplikácie.

Apple v rámci aktualizácie zavedie aj funkciu, vďaka ktorej sa dočkáme väčšieho prepojenia iPhonu s headsetom pre virtuálnu a rozšírenú realitu Apple Vision Pro.

Apple Vision Pro
Zdroj: Apple

V novej beta verzii totiž pribudla vychytávka, ktorá umožňuje používateľom iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max snímať priestorové „Spatial Video“, ktoré je kompatibilné s budúcim headsetom Apple Vision Pro.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple prináša do iOS roky očakávanú inováciu. Urobil to úplne nečakane

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -