Spoločnosť Apple dnes oznámila výzvu „Shot on iPhone“ 2022, ktorá má motivovať používateľov, aby vytvárali pôsobivé fotografie z iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max v makro režime (priblížený detailný záber).

Ak sa chcú používatelia zapojiť do súťaže, musia svoje makro fotografie zdieľať na sociálnej sieti Instagram, Twitter alebo Weibo s hashtagmi #ShotoniPhone a #iPhonemacrochallenge.

V popiske by mali používatelia uviesť, ktorý model použili na zachytenie snímky. Spoločnosť Apple prijíma príspevky aj prostredníctvom e-mailu a to na na adrese shotoniphone@apple.com.

Účastníci môžu posielať neupravené makro fotografie priamo z aplikácie fotoaparátu, no akceptované budú aj fotografie upravené prostredníctvom aplikácie Fotky od spoločnosti Apple alebo softvéru od vývojárov tretích strán.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Svet Apple (@svetapplesk)

Ak sa chcete výzvy zúčastniť, musíte byť starší ako 18 rokov. Takisto nemôžete pracovať pre spoločnosť Apple a spojitosť s ňou by nemal mať ani žiaden váš rodinný príbuzný. Predpokladáme ale, že na Slovensku s tým nebudete mať zas až taký veľký problém…

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Shot on iPhone 2022

Shot on iPhone

Po ukončení prihlasovania fotografií porota zložená z odborníkov z celého sveta preskúma fotografie a vyberie 10 víťazných príspevkov.

Najlepšie zábery budú zverejnené v Newsroome spoločnosti Apple, na webovej stránke, na Instagramovom účte a ďalších miestach. Apple tiež uviedlo, že víťazné fotografie sa môžu objaviť v jej digitálnych alebo „fyzických“ kampaniach – napríklad v predajniach Apple Store alebo na reklamných billboardoch.

Prečítajte si tiež  Ako vznikla legendárna kampaň Shot on iPhone? Podľa Apple to bol "smiešny a jednoduchý nápad"

Fotografie môžete posielať od dnešného dňa do 16. februára 2022. Apple vyhlási víťazov 12. apríla 2022. Tak čo, zapojíte sa?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.