Spoločnosť Apple dnes oznámila výzvu „Shot on iPhone“ 2022, ktorá má motivovať používateľov, aby vytvárali pôsobivé fotografie z iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max v makro režime (priblížený detailný záber).

Ak sa chcú používatelia zapojiť do súťaže, musia svoje makro fotografie zdieľať na sociálnej sieti Instagram, Twitter alebo Weibo s hashtagmi #ShotoniPhone a #iPhonemacrochallenge.

- Reklama -

V popiske by mali používatelia uviesť, ktorý model použili na zachytenie snímky. Spoločnosť Apple prijíma príspevky aj prostredníctvom e-mailu a to na na adrese shotoniphone@apple.com.

Účastníci môžu posielať neupravené makro fotografie priamo z aplikácie fotoaparátu, no akceptované budú aj fotografie upravené prostredníctvom aplikácie Fotky od spoločnosti Apple alebo softvéru od vývojárov tretích strán.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Svet Apple (@svetapplesk)

Ak sa chcete výzvy zúčastniť, musíte byť starší ako 18 rokov. Takisto nemôžete pracovať pre spoločnosť Apple a spojitosť s ňou by nemal mať ani žiaden váš rodinný príbuzný. Predpokladáme ale, že na Slovensku s tým nebudete mať zas až taký veľký problém…

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Shot on iPhone 2022

Shot on iPhone

Po ukončení prihlasovania fotografií porota zložená z odborníkov z celého sveta preskúma fotografie a vyberie 10 víťazných príspevkov.

Najlepšie zábery budú zverejnené v Newsroome spoločnosti Apple, na webovej stránke, na Instagramovom účte a ďalších miestach. Apple tiež uviedlo, že víťazné fotografie sa môžu objaviť v jej digitálnych alebo „fyzických“ kampaniach – napríklad v predajniach Apple Store alebo na reklamných billboardoch.

Fotografie môžete posielať od dnešného dňa do 16. februára 2022. Apple vyhlási víťazov 12. apríla 2022. Tak čo, zapojíte sa?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.