Spoločnosť Apple zverejnila tri nové reklamy, v ktorých zdôrazňuje bezpečnostné výhody platobnej služby Apple Pay v porovnaní s fyzickými kreditnými kartami, ktoré zákazníkom vydávajú banky. Krátke reklamy znázorňujú, že fyzické kreditné karty môžu byť odcudzené, môže ich použiť ktokoľvek a podobne. Apple Pay je naopak unikátna a veľmi bezpečná technológia, ktorá vám dokáže zachrániť peniaze, pričom funguje ešte jednoduchším spôsobom.

Technologický gigant v reklamách uvádza, že všetkým bezpečnostným rizikám, ktoré sú spojené s používaním kreditných / debetných kariet, sa dá vyhnúť platením cez iPhone alebo Apple Watch.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Spoločnosť Apple zatiaľ zdieľala videá iba na svojom YouTube kanáli v Spojenom kráľovstve, pričom v iných krajinách ešte neboli nahrané. Aj tak si ich ale môžete pozrieť pod týmto odstavcom:

V súvislosti s Apple Pay sa hodí spomenúť aj to, že spoločnosť Apple sa musí potýkať so žalobou. V sťažnosti sa píše, že firma porušuje americké protimonopolné právo tým, že blokuje prístup svojich konkurentov k technológii NFC v zariadeniach iPhone, iPad a Apple Watch, čím bráni dostupnosti konkurenčných platobných služieb vo svojich zariadeniach. S podobnými problémami sa Apple v uplynulých mesiacoch začalo stretávať aj v Európe. Uvidíme teda, ako to celé dopadne.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -