Spoločnosť Apple len pred niekoľkými minútami odštartovala svoj prvý tohtoročný event Peek Performance, v rámci ktorého nám ukázala viacero noviniek.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Jednou z nich je aj nová farba pre iPhone 13 a iPhone 13 Pro, ktorá sa spolieha na zelený odtieň. Ten do veľkej miery pripomína zelený iPhone 11 Pro/11 Pro Max, ktorý sa dostal do predaja v roku 2019.

iPhone 13 a iPhone 13 Pro vyzerá v novej zelenej farbe absolútne vynikajúco a perfektne dopĺňa aktuálnu ponuku. V prípade lacnejšieho modelu nesie označenie Green a v prípade drahšej verzie Alpine Green. K dispozícii bude od 18. marca 2022.

Zariadenie sa pochopiteľne nedočkalo žiadnych iných, než týchto drobných vizuálnych zmien a tak sa stále spolieha na procesor A15 Bionic, dva/tri fotoaparáty v zadnej časti atď. Každopádne však považujeme pridanie novej farby za príjemné osvieženie, ktoré môže zlepšiť už tak vynikajúce predaje.

O ďalších podrobnostiach ohľadom tejto novinky vás ešte budeme informovať v ďalších článkoch. Dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám táto nová farba páči.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.