Máme tu skalopevnú predpoveď? Najnovšie informácie od mimoriadne presného analytika Rossa Younga, ktorý sa špecializuje výhradne na displeje naznačujú, že spoločnosť Apple príde so svojim prvým skladacím iPhonom možno už v roku 2023.

Prečítajte si tiež  Koncept: Takto by raz mohol vyzerať skladací iPhone

Oveľa pravdepodobnejší sa ale ukazuje rok 2024, kedy by mala byť táto technológia dostatočne pripravená na masovú produkciu. O výrobu displejov sa postarajú spoločnosť Samsung a LG, ktoré na ich vývoji aktuálne spolupracujú priamo s Apple.

Informácie, ktoré sa týkajú tohto produktu sa objavujú sporadicky počas celého roka a nehovoria o nich iba analytici ale aj leakeri, ktorí dokonca viackrát popísali, ako vyzerajú aktuálne prototypy.

Apple bude mať v čase uvedenia na trh tohto zariadenia veľkú konkurenciu 

Firma skúša rôzne verzie pántov, na ktoré získava aj patenty a taktiež spôsoby, akými by sa mal tento iPhone otvárať a zatvárať. No a ak by mal prísť v roku 2024 do predaja, jeho finálna vizuálna podoba musí byť zmrazená najneskôr v priebehu najbližších mesiacov.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Netreba tiež zabúdať na to, že akonáhle spoločnosť Apple vstúpi do tohto segmentu zariadení, nebude to mať vôbec jednoduché, nakoľko sa mu už niekoľko rokov venuje aj jej najväčšia konkurencia. Na strane druhej, skladací iPhone má byť odolný a mimoriadne funkčný a to týmto zariadeniam v súčasnosti chýba.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.