Takto by raz mohol vyzerať skladací iPhone

Ešte predtým ako začneme, je nutné si upresniť, že sa jedná len o vizualizáciu, o ktorú sa postaral fanúšik spoločnosti Apple. Dnes žiaľ ešte nevieme povedať, ako bude vyzerať prvý skladací iPhone a dokonca ani to, kedy ho uvidíme v predaji.

To, čo ale vieme s určitosťou je, že tento smartfón sa už vo veľkom testuje a Apple vlastní desiatky, či možno stovky patentov, ktoré nejakým spôsobom súvisia s jeho obrazovkou alebo skladacím pántom (mechanizmom).

- Reklama -

Koncept, ktorý si môžete pozrieť nižšie vychádza z minuloročného iPhonu 12 Pro a my musíme pochváliť jeho špičkové prevedenie. Hybridné zariadenie má k dispozícii dva displeje, pričom ten základný používa uhlopriečku 6,3″ a sekundárny (k dispozícii po otvorení) až 8″.

Ako iste viete, technológie skladacích smartfónov sú zatiaľ iba na začiatku a aj keď už niektoré značky predávajú svoje riešenia, tie v praxi nie sú úplne “stopercentné” ale skôr “experimentálne”. Firmy často narážajú na problémy s odolnosťou, ktoré Apple určite nemieni riskovať len preto, aby bolo medzi prvými.

Ak vás teda zaujíma odpoveď na otázku, kedy uvidíme skutočný skladací iPhone v podaní cupertinského giganta, odpoveď je taká, že to bude až vo chvíli, keď mu začne vyhovovať technológia. Pozrite si krátke video vyššie a napíšte nám do komentára, či by ste brali takýto produkt.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

9 KOMENTÁRE

 1. Svetapple, viete mi napísať prečo vaša stránka funguje normálne iba na Androide cez Chrome? Už od decembra na iPhonoch cez safari ukazuje staré články a nedajú sa nájsť tie najnovšie. Napr. ešte 13.2.2021 ukazovalo najnovšie články z 5.2.2021. Piatok sa konečne zobrazili články s dátumom 19.2. a zase je to zaseknuté. Dokonca aj na Android tablete ak som skúšal operu tak tam tiež zobrazilo články iba po 19.2. Viete to fixnúť? Minulý rok to fungovalo všetko normálne.

  • pripajam sa…. ale asi to nema nic s androidom… mne to robi aj iPad air 2, na pc v prehliadaci… skace to hocijako… aj miznu komentare – napisem na iPade -> v PC nevidim… napisem na PC -> nevidno nikde… nechcelo by to zmenit CMS?

  • Ahoj, začiatkom januára sme robili zmeny na webe a stále nám to vyhadzuje podobné chyby. Nevedeli sme však, že až v takom veľkom rozsahu. Ďakujeme za feedback a určite to rýchlo vyriešime. PS: Skús si vypnúť na Safari inkognito (ak je zapnuté), malo by to pomôcť.

   • Ďakujem za odpoveď, dúfam že sa to čoskoro napraví, nerád by som prišiel o nejaký článok 🙂 Budem to sledovať, keďže sem chodím denne a keď tak sa ozvem či sa to zlepšilo 🙃

    • Ahoj, intenzívne na tom pracujeme. V súčasnosti je to žiaľ daň za zrýchlenie webu ale samozrejme to takto byť nemôže. Sme radi že nás čítaš denne a dúfam, že komplikácie zmiznú čo najrýchlejšie. 🙂

     • musim uznat, ze teraz som si pozrel hocijaku fotogaleriu ku clankom a predtym to nacitanie a prepnutie medzi obrazkami bolo tak na jednu kavu – teraz to uz ide paradne…
      este tie ostatne veci poriesit a bude dobre…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here