Takto by raz mohol vyzerať skladací iPhone

Ešte predtým ako začneme, je nutné si upresniť, že sa jedná len o vizualizáciu, o ktorú sa postaral fanúšik spoločnosti Apple. Dnes žiaľ ešte nevieme povedať, ako bude vyzerať prvý skladací iPhone a dokonca ani to, kedy ho uvidíme v predaji.

To, čo ale vieme s určitosťou je, že tento smartfón sa už vo veľkom testuje a Apple vlastní desiatky, či možno stovky patentov, ktoré nejakým spôsobom súvisia s jeho obrazovkou alebo skladacím pántom (mechanizmom).

Koncept, ktorý si môžete pozrieť nižšie vychádza z minuloročného iPhonu 12 Pro a my musíme pochváliť jeho špičkové prevedenie. Hybridné zariadenie má k dispozícii dva displeje, pričom ten základný používa uhlopriečku 6,3″ a sekundárny (k dispozícii po otvorení) až 8″.

Ako iste viete, technológie skladacích smartfónov sú zatiaľ iba na začiatku a aj keď už niektoré značky predávajú svoje riešenia, tie v praxi nie sú úplne „stopercentné“ ale skôr „experimentálne“. Firmy často narážajú na problémy s odolnosťou, ktoré Apple určite nemieni riskovať len preto, aby bolo medzi prvými.

Ak vás teda zaujíma odpoveď na otázku, kedy uvidíme skutočný skladací iPhone v podaní cupertinského giganta, odpoveď je taká, že to bude až vo chvíli, keď mu začne vyhovovať technológia. Pozrite si krátke video vyššie a napíšte nám do komentára, či by ste brali takýto produkt.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 bude čoskoro v predaji: Tu je presný dátum začiatku predobjednávok a predaja
Môže ťa zaujímať
- Reklama -