Nový iPad Air 4. generácie sa ukázal pred dvoma týždňami. Technologický gigant predstavil tablet, ktorý dáva z celej ponuky asi najväčší zmysel. Jeho predaj mal odštartovať v októbri. Hoci sme sa nedozvedeli presný dátum, v zákulisí sa už niečo deje.

Apple sa pripravuje na predaj iPadu Air 4. generácie

Najnovšie informácie prezradil Mark Gurman z agentúry Bloombrerg. Jeho zdroje tvrdia, že marketingové oddelenie spoločnosti Apple rozosiela svojim maloobchodným partnerom materiály, ktoré sú určené na spustenie predaja iPadu Air 4. generácie.

Nový tablet sa mal ukázať už začiatkom októbra. Minimálne tak to tvrdil technologický gigant počas septembrovej prezentácie. Konkrétny dátum žiaľ zostal ukrytý pod rúškom tajomstva. Reálne nás od neho delí sotva niekoľko dní.

Z nášho pohľadu by mal začať predaj skôr, než bude predstavený iPhone 12. Táto udalosť sa odohrá (pravdepodobne) 13. októbra.

V prípade, že si naň už robíte zálusk, pozrite si jedno z prvých hands-on videí kliknutím na tento odkaz.

Zariadenie si môžete predobjednať u autorizovaného predajcu m:zone už v týchto chvíľach. Akonáhle sa naskladania prvé kusy, dostanete sa ku ním v priebehu pár dní. Tešíte sa?

iPad Air 4. generácie cenník

  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi (64GB) – 649€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi (256GB) – 819€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi + Cellular (64GB) – 789€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi + Cellular (256GB) – 959€

zdroj

Prečítajte si tiež  Čo prinesie iOS 12?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.