Podľa priemyselných zdrojov, na ktoré sa odvoláva taiwanská publikácia DigiTimes, sa viacerí dodávatelia komponentov v dodávateľskom reťazci spoločnosti Apple už teraz pripravujú na dodávky tretej generácie iPhonu SE, ktorá má byť uvedená na trh v prvej polovici budúceho roka.

Dodávatelia zatiaľ nepociťujú žiadne zníženie objednávok na nové iPhony 13 tak, ako to avizoval Bloomberg. Potvrdzujú to zdroje z odvetvia výrobcov motorčekov, hlasových cievok a ďalších komponentov.

- Reklama -

Tieto firmy sa navyše už teraz pripravujú na začiatok predaja nového zariadenia, ktorým má byť iPhone SE 3. generácie. Nakoľko má máť však veľa podobných komponentov ako jeho súčasná generácia, situácia sa príliš nekomplikuje.

Začiatkom tohto týždňa analytik Ming-Chi Kuo uviedol, že nový iPhone SE bude vybavený rovnakým 4,7″ LCD displejom a 3 GB operačnou pamäťou RAM. Taktiež očakáva, že si toto zariadenie zachová aj hrubšie rámčeky v spodnej a vrchnej časti zobrazovacej jednotky, vďaka čomu bude disponovať klasickým tlačidlom Home Button s Touch ID.

Čo prinesie nový iPhone SE a koľko bude stáť? 

iPhone SE 2. generácieDôležitou zmenou prejde procesor, ktorý poskytne oveľa vyšší výkon. „Pod kapotu“ sa má totiž dostať čip A15 Bionic z iPhonu 13 a aby toho nebolo málo, iPhone SE 3. generácie získa aj podporu pre 5G pripojenie.

Čo sa týka predstavenia, to by mohlo prebehnúť už v marci 2022 a zariadenie by sa malo pohybovať na rovnakej cenovej úrovni ako súčasná generácia. Za základný 64 GB model teda človek zaplatí presne 479,00 €.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -