Spoločnosť Apple je so zásadnými inováciami opatrná, nakoľko si dáva záležať na tom, aby všetko čo predstaví fungovalo na 100 %. Na svojich používateľoch teda neexperimentuje, no to neznamená, že neustále nepracuje na nových veciach. Potvrdilo sa to aj pri dnešnom úniku.

Ako teraz uviedol známy analytik Ming-Chi Kuo, spoločnosť Apple sa začala zaoberať technológiou EPD, ktorú by sme mohli nazvať aj ako elektronický papierový displej. Jeho budúcnosť môže byť napríklad v skladacom iPhone, vďaka čomu by toto zariadenie obsahovalo pokročilejšiu zobrazovaciu technológiu.

Jedna z hlavných výhod EPD je podľa Kua mimoriadna elektronická účinnosť v porovnaní s ostatnými technológiami, ktoré majú podobné vlastnosti. Samozrejme môžeme predpokladať, že nejde o to najlacnejšie riešenie.

Kedy príde prvý skladací iPhone

Zdroj: MacRumors

Apple vraj plánuje predstaviť svoje prvé 9″ skladacie zariadenie najskôr v roku 2025. Malo by ísť o hybrid, ktorý bude kombinovať iPhone a iPad. Bližšie podrobnosti však zatiaľ nepoznáme.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Ming-Chi Kuo vo svojej správe tiež dopĺňa, že spoločnosť Apple týmto produktom môže odštartovať novú éru zariadení. Po jeho predstavení by sme sa mali dočkať ďalších skladacích displejov, ktoré by však mohli byť o niečo väčšie a použité napríklad v MacBooku. Nasledovať ho budú menšie produkty, ako napríklad menšie prevedenia skladacích iPhonov. Nechajme sa prekvapiť.

Dajte nám vedieť do komentára, či si myslíte, že by nám spoločnosť Apple mala priniesť skladací iPhone podobne, ako to už roky ponúka jej konkurencia. Je toto budúcnosť alebo veríte skôr v klasické „pevné“ displeje?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -