Podľa najnovšej správy z portálu MyDrivers sa v týchto dňoch naplno rozbieha skúšobná výroba najlacnejšieho iPhonu SE 3. generácie, ktorá je v podstate predprípravou na jeho hromadnú produkciu.

Celý dodávateľský reťazec sa podľa zverejnených informácií snaží ako sa len dá, aby mohol byť tento smartfón uvedený na trh niekedy začiatkom roka 2022. Len pre upresnenie, doterajšie úniky naznačovali, že to bude v priebehu marca – čo vcelku sedí aj s predstavením iPhonu SE 2. generácie.

Spoločnosť Apple má v prípade tohto produktu jednu veľkú výhodu, a to tú, že ho vyrába v podstate už štvrtým rokom (nakoľko iPhone SE 3 bude naďalej vychádzať z iPhonu 8).

Lepší procesor, rýchlejšie pripojenie a tiež nové funkcie fotoaparátu

Množstvo komponentov má tak pripravených dopredu, pričom najväčšie zmeny pocítime v oblasti procesora a mobilnej siete. O výkon sa má starať čip A15 Bionic a o pripojenie super-rýchly 5G modem.

Repasovaný iPhone SE (2020) v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 299,00 € vrátane záruky!

Taktiež sa spomína, že iPhone SE 3 by mohol disponovať aj lepším fotoaparátom s viacerými softvérovými funkciami, ktoré sú momentálne dostupné len pre zariadenia s čipom A15 Bionic.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 3 s 5G a novým čipom A15? Čo môžeme očakávať od najdostupnejšieho iPhonu?

Zabudnúť nesmieme ani na to, že najlacnejší iPhone bude stále dostupný a jeho cena má v USA štartovať na hranici 399 $ a v Európe zas na sume 479 €. V súčasnosti žiaľ nevieme, či Apple navýši základné úložisko zo 64 GB na 128 GB, no predpokladáme, že skôr nie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.