Spoločnosť Apple pracuje veľmi tvrdo na tom, aby boli jej operačné systémy pre iPhone a iPad vyladené čo najdokonalejšie. Aj preto dnes vydáva štvrtú beta verziu iOS 14 a iPadOS 14, ktorá je určená pre vývojárov!

Apple vydalo aktualizáciu iOS 14 a iPadOS 14 beta 4

Nakoľko je táto správa iba veľmi čerstvá, momentálne nemáme presnejšie informácie ohľadom toho, čo aktualizácia s novou beta verziou prináša. Každopádne však vieme povedať, že ak ste sa rozhodli pre vývojárske testovanie, môžete si ju nainštalovať už teraz!

Celkovo má súbor cca 600-700 MB v závislosti od zariadenia, pre ktoré je určený (náš iPhone 11 Pro píše 625 MB). Stiahnete ho jednoducho cez: Nastavenia> Všeobecné> Aktualizácia softvéru> Stiahnuť a nainštalovať.

Predpokladáme, že sa dočkáme drobných zmien, no tie už zrejme nebudú také výrazné ako v predošlých beta verziách. Apple sa sústredí v pokročilom štádiu testovania skôr na stabilitu, rýchlosť a výdrž batérie. Tieto atribúty majú byť alfa a omega iOS 14.

- Reklama -

Okrem nových operačných systémov pre iPhone a iPad sme sa dočkali vylepšenia aj v rámci Apple TV (tvOS 14 beta 4) a Apple Watch (watchOS 7 beta 4). Opäť si však na podrobnosti budete musieť ešte niekoľko hodín počkať. Do komentára nám napíšte, ako iOS 14 beta 4 funguje na vašom zariadení (nezabudnite dodať aký iPhone/iPad vlastníte).

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

6 KOMENTÁRE

  1. Ja mam Iphone 8, od prveho dna niesom spokojny s IOS 14. Absencia 3D touch ktoru “vypli” mi dosť vadí. Nehovoriac o prehrievaní sa telefónu pri aplikáciách alebo hrách ktoré mu predtým nerobili problém. Stabilita systému nieje tiež bohvieaká, samovoľné zavretie alebo seknutie apky, je na dennom poriadku. A nehovorim o tom ze widget pocasie absolutne nefunguje. Refresh ziadny, viacmenej namiesto pocasia mam len ciary a gulky. Sem tam nabehne, najčastejsie po restarte.
    Niesom zatial vobec spokojny s touto aktualizaciou.

  2. Úspešne nainštalované na iPhone se 2020 takze hurá do testovania ale mám skôr otázku máte aktualizáciu na aw 3 myslím WatchOS 7 beta 4 ?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here