Spoločnosť Apple pracuje veľmi tvrdo na tom, aby boli jej operačné systémy pre iPhone a iPad vyladené čo najdokonalejšie. Aj preto dnes vydáva štvrtú beta verziu iOS 14 a iPadOS 14, ktorá je určená pre vývojárov!

Apple vydalo aktualizáciu iOS 14 a iPadOS 14 beta 4

Nakoľko je táto správa iba veľmi čerstvá, momentálne nemáme presnejšie informácie ohľadom toho, čo aktualizácia s novou beta verziou prináša. Každopádne však vieme povedať, že ak ste sa rozhodli pre vývojárske testovanie, môžete si ju nainštalovať už teraz!

Celkovo má súbor cca 600-700 MB v závislosti od zariadenia, pre ktoré je určený (náš iPhone 11 Pro píše 625 MB). Stiahnete ho jednoducho cez: Nastavenia> Všeobecné> Aktualizácia softvéru> Stiahnuť a nainštalovať.

Predpokladáme, že sa dočkáme drobných zmien, no tie už zrejme nebudú také výrazné ako v predošlých beta verziách. Apple sa sústredí v pokročilom štádiu testovania skôr na stabilitu, rýchlosť a výdrž batérie. Tieto atribúty majú byť alfa a omega iOS 14.

Okrem nových operačných systémov pre iPhone a iPad sme sa dočkali vylepšenia aj v rámci Apple TV (tvOS 14 beta 4) a Apple Watch (watchOS 7 beta 4). Opäť si však na podrobnosti budete musieť ešte niekoľko hodín počkať. Do komentára nám napíšte, ako iOS 14 beta 4 funguje na vašom zariadení (nezabudnite dodať aký iPhone/iPad vlastníte).

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2 (iPhone 9) potvrdený únikom iOS 14.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.