Pokiaľ vlastníte akýkoľvek iPhone od modelu 8 / 8 Plus / X vyššie, mali by ste zbystriť pozornosť. Spoločnosť Apple vydala ďalšiu aktualizáciu softvéru s označením iOS 16.5.1, ktorá opravuje chyby po predošlom update iOS iOS 16.5.

Určite ste si všimli, že iOS 16 má ešte stále problémy, ktoré sa doposiaľ nepodarilo napraviť. Aj preto vám odporúčame nainštalovať si aktualizáciu iOS 16.5.1, ktorá by ich mala vyriešiť. .

Sťahovanie môže kvôli preťaženým serverom zo začiatku trvať aj niekoľko hodín. Neskôr v noci bude situácia lepšia. Na iOS 16.5.1 si pre istotu pripravte hneď niekoľko gigabajtov voľného miesta (aby prebehol rýchlo a hladko) a taktiež si nezabudnite svoje zariadenie zálohovať. Na našom redakčnom iPhone 14 Pro Max si update pýta necelých 300 MB.

Aktualizáciu vyvoláte cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru > Stiahnuť a nainštalovaťDajte nám vedieť do komentárov, ako vám beží nový operačný systém. Nezabudnite uviesť aj zariadenie, na ktorom ho používate.


Aj tento článok sme vytvorili vďaka nášmu novému e-shopu Loopi.sk, kde si môžete zakúpiť kvalitné príslušenstvo pre svoj iPhone, Apple Watch, Mac alebo ďalšie zariadenia. Využite aj drobnú zľavu pri platbe cez Apple Pay.

Loopi Eco Case
Reklama

Čo je nové v systéme iOS 16.5.1 podľa Apple

Táto aktualizácia prináša dôležité opravy zabezpečenia a odporúčame ju všetkým užívateľom. Zároveň opravuje problém, ktorý bránil nabíjaniu cez adaptér fotoaparátu Lightning na USB 3. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/kb/HT201222

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iOS 14.5 dostane 217 nových Emoji ikoniek
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here