iPad je produkt, ktorý dostal s predstavením iPadOS 13 úplne nový rozmer. Dnes firma vytvorila možnosť ako ho dostať k viacerým zákazníkom o čosi jednoduchšie. Apple začalo s predajom repasovaného iPadu Pro 2018.

Apple začalo s predajom repasovaného iPadu Pro 2018.

Len prednedávnom sme vás informovali o tom, že jablková spoločnosť začala s predajom repasovaných MacBookov na svojich internetových stránkach. Dnes nás Macrumors informoval o tom, že Apple začalo s predajom repasovaného iPadu Pro, modelov z roku 2018.

Táto akcia sa týka samozrejme aj Európy avšak na Slovensko by ju mohli priniesť maximálne reselleri. Konkrétne sa tieto zariadenia vyskytnú v krajinách ako Írsko, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko, Taliansko, Poľsko, Rakúsko, Holandsko, Belgicko či Švajčiarsko.

Apple začalo s predajom repasovaného iPadu Pro 2018. - svetapple.sk

Dobrou správou je, že tieto repasované zariadenia predáva spoločnosť Apple približne s 15% zľavou oproti úplne novým produktom. Tou horšou správou je však to, že poväčšine sa jedná len o iPad Pro 11″ a nie o podstatne zaujímavejší iPad Pro 12,9″. O väčší model je v Európe evidentne menší záujem. Aj preto sa jeho dostupnosť objavuje napríklad Hongkongu či Singapure. Ako uvádza Macrumors, pár modelov sa vyskytlo aj v Európe ale ide o veľmi malé množstvo zariadení.

- Reklama -

Repasované zariadenia sú ako nové.

Všetky repasované zariadenia sú ako nové. Minimálne tak to tvrdí samotné Apple. Všetky vonkajšie poškodené komponenty boli vymenené alebo opravené a tak isto dôkladne vyčistené. Spoločnosť vymenila v týchto iPadoch aj batérie aby nebol používateľ ukrátený o žiaden komfort. Zariadenia následne balí do originálnych krabíc a pridáva k ním všetko príslušenstvo. Skrátka takéto produkty ani len nerozoznáte od repasu.

Apple zároveň poskytuje na tieto produkty aj štandardnú ročnú záruku. Pokiaľ teda uvažujete nad takýmto zariadením, chcete ušetriť a zhodou náhod sa nachádzate v zahraničí, určite neváhajte. Zásoby nie sú neobmedzené.

Apple začalo s predajom repasovaného iPadu Pro 2018. - svetapple.sk

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here