Je bežné, že Apple dáva do predaja repasované zariadenia. Tieto produkty vyzerajú ako nové, majú vymenenú batériu a sú v dokonalom stave. Okrem iného na ne platí samozrejme plná záruka a dostávate aj úplne nové príslušenstvo. Všetko za veľmi výhodnú cenu…Teraz si môžete takýmto spôsobom zakúpiť iPad.

Apple začalo s predajom repasovaných iPadov!

Program s repasovanými zariadeniami je vo svete veľmi populárny. Apple opraví staršie produkty a začne ich ponúkať za výhodnú cenovku. Začiatkom roka prišiel takto na trh iPhone XS, ktorý bolo možné zakúpiť za cenu iPhonu 11. Teraz si môžete cez program repasovaných zariadení veľmi výhodne kúpiť aj iPad.

- Reklama -

Novú možnosť spustila jablková spoločnosť zatiaľ iba v USA. Ešte nikdy pred tým tu nebolo možné zakúpiť iPad Air 3 a iPad Mini 5 ako repas. Na výber máte samozrejme obrovské množstvo najrôznejších farieb a kombinácii. Môžete si zvoliť veľkosť úložiska (64 GB alebo 256 GB) či napríklad Wi-Fi alebo LTE (4G) verziu.

Nový iPad mini 5. generácie a 10 iPad už začiatkom roka. - svetapple.sk
Apple začalo s predajom repasovaných iPadov!

Oproti novým modelom zariadenia klesli na cene o približne 10-20%. Je to teda veľmi zaujímavá ponuka. Ako hovorí Apple, do balenia dáva iba zariadenia vo špičkovom stave, ktoré sú skontrolované, otestované, vyčistené a majú novú batériu.

Samozrejmosťou je v tomto prípade aj úplne nová zafóliovaná krabička, vrátane nabíjačky a všetkej dokumentácie. Pokiaľ si zakúpite akékoľvek repasované zariadenie od Apple, v podstate ho nemáte šancu rozoznať od nového kusu.

Veľkou výhodou je aj to, že spoločnosť dáva na svoje repasované zariadenie štandardnú jednoročnú záruku. Ak sa tu teda vyskytne akákoľvek chyba, tablet stačí odniesť do Apple Store, kde vám ho buď vymenia za nový kus alebo vám vrátia peniaze.

Celú ponuku, ktorá je žiaľ momentálne platná iba v USA, si môžete pozrieť na tejto stránke. Do komentára nám napíšte, či by ste si niekedy takéto repasované zariadenie boli ochotní kúpiť alebo ho už dokonca vlastníte.

Apple a jeho trápny krok pri iPade. 3 roky starý procesor tu naozaj dávať nemuseli... - svetapple.sk
Apple začalo s predajom repasovaných iPadov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.