Keďže do prvého podujatia spoločnosti Apple v tomto roku zostáva takmer 24 hodín, na poslednú chvíľu sa objavila fáma, že okrem iPhonu SE 3 spoločnosť predstaví aj novú farbu pre iPhone 13. Informoval nás o tom portál 9to5mac.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Podľa vlastných zdrojov YouTubera Luka Mianiho spoločnosť Apple predstaví iPhone 13 v tmavozelenej farbe, ktorý zatiaľ nie je dostupný.

Tvrdí, že po tom, čo spoločnosť Apple počas minuloročného podujatia Spring Loaded predstavila fialový iPhone 12, plánuje urobiť to isté aj s poslednou iteráciou svojho vlajkového telefónu.

Ak je tento únik pravdivý, okrem farby nemáme v iPhone 13 očakávať žiadne ďalšie zmeny. Naďalej bude k dispozícii s rovnakým hardvérom vrátane úložiska v rozmerní od 128 GB do 512 GB.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
instagram://user?username=svetapplesk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -