Známy analytik Ming-Chi Kuo na poslednú chvíľu informoval, čo presne očakáva od iPhonu SE 3. generácie, ktorý nám spoločnosť Apple predstaví už v priebehu zajtrajšieho dňa. Zariadenie bude stále kompaktné, lacné ale žiaľ, aj trochu zastaralé.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Kuo konkrétne opäť tweetoval, pričom vo svojom príspevku zverejnil 6 bodov, týkajúcich sa samotného zariadenia. Na začiatku napísal, že iPhone SE 3. generácie vstúpi do masovej výroby v marci 2022, pričom v tomto istom mesiaci bude dostupný po celom svete.

Analytik tiež očakáva, že aj keď zariadenie nebude technologickou špičkou, stále si zachová veľmi slušné predaje. V roku 2022 by si ho malo zaobstarať zhruba 25 – 30 miliónov zákazníkov, čo je približne 10-15 % celkovej produkcie iPhonu.

Netreba pritom zabúdať, že v ponuke zostane iPhone 11, iPhone 12 a iPhone 13. V septembri sa dočkáme navyše aj iPhonu 14. Výkonnejší, no stále skoro rovnaký 

9to5Toys.com

Po dizajnovej a hardvérovej stránke sa máme dočkať prakticky toho istého iPhonu SE, aký je v predaji aj dnes. Rozdielom však bude výkon, nakoľko novšia generácia bude osadená výkonnejším čipom A15 Bionic (5 nm) a takisto možnosťou pripojenia ku 5G sieti. V ponuke bude 64 GB, 128 GB a 256 GB verzia úložiska.

Kuo sa domnieva, že Apple nebude meniť farebné možnosti, hoci tento bod je stále otvorený. Podľa renomovaného analytika sa máme tešiť na verzie White, Black a (RED).

Teoreticky je však možné, že namiesto bielej uvidíme Starlight a namiesto čiernej Midnight. Viac by to tak sedelo ku aktuálnej ponuke Apple a iPhone SE by bol navyše mierne oživený. Nechajme sa teda prekvapiť.

Dajte nám vedieť do komentára, čo od tohto zariadenia očakávate vy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?
Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.