Spoločnosť Apple predstavila systém skenovania tváre Face ID ešte v roku 2017 (iPhone X) a okamžite s ním zožala obrovský úspech. Dôvodom bol možno aj prepracovaný edge-to-edge displej, ktorý sa raz a navždy zbavil tlačidla Home Button a technológie Touch ID. Viete si však predstaviť, že by k tomuto nikdy nedošlo?

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Ako iste viete, hoci je spoločnosť Apple revolučná, s niektorými inováciami je naoko až príliš pomalá. Zatiaľ čo napríklad konkurencia už dávno používala edge-to-edge displeje, technologický gigant z Cupertina sa stále spoliehal na klasickú 4,7″ a 5,5″ obrazovku, ktorá mu verne slúži dokonca aj dnes – v iPhone SE 2. generácie.

Na Twitter účte Techblood sa teraz objavila zábavná fotomontáž, ktorá nám ukázala, ako by to dopadlo, keby bolo Apple tvrdohlavé do dnešných dní. Na záberoch môžete vidieť najnovší iPhone 13 Pro, ktorý má však zobrazovaciu jednotku pripomínajúcu ešte iPhone 8/8 Plus. Jej súčasťou je jedna predná kamera a samozrejme tlačidlo Home Button s technológiou Touch ID.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Ak by Apple v roku 2021 predstavilo takýto produkt, je dosť možné, že by túto spoločnosť opustili už aj skalní fanúšikovia. Našťastie sa to však nestalo a my si môžeme užívať výdobytky najmodernejšej 120 Hz technológie. Kto ale vie, možno v nejako paralelnom vesmíre do funguje celkom ináč. Čo hovoríte na takýto dizajn vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.