Apple neustále maká na tom, aby vydalo iOS 13.4 v dohľadnej dobe. Podľa našich predbežných zistení by to malo byť už niekedy v polovici tohto mesiaca. Pokročilé testovanie to len potvrdzuje. Jablková spoločnosť dnes vydala štvrtú beta verziu systémov iOS 13.4, iPadOS 13.4, tvOS 13.4 a macOS Catalina 10.15.4 určenú pre vývojárov.

iOS 13.4 a ďalšie operačné systémy, prichádzajú v nových beta verziách.

Hoci sme sa v poslednej dobe nedočkali žiadnej zásadnej aktualizácie, neznamená to, že v Cupertine na jednej takej práve teraz nepracujú. Označenie iOS 13.4 budú používať iPhony už niekedy počas tohto mesiaca. V systéme nájdeme zásadné vylepšenia a novinky, ktoré ocení nejeden používateľ.

Spomeňme napríklad možnosť odomykať auto pomocou iPhonu, nové Emoji, vylepšená aplikácia Mail a mnoho iného… Pokiaľ ste vývojárom alebo verejným testerom beta verzii operačných systémov iOS 13.4, iPadOS 13.4, tvOS 13.4 a macOS Catalina 10.15.4, môžete ich vyskúšať už dnes. Samozrejme, že ešte môžu obsahovať rôzne chyby a nedostatky. To sa snaží vyriešiť posledná, štvrtá beta verzia, v ktorej sa nenachádzajú žiadne „veľkolepé“ vylepšenia (minimálne zatiaľ neboli objavené, nakoľko sa jedná o čerstvú záležitosť).

Apple sa tu podľa všetkého sústredilo predovšetkým na to, aby bol systém čo najviac stabilný, rýchly a v neposlednom rade aj šetrný k batérii. To sa mu podľa posledných testov podarilo a mnohí vývojári (ale aj verejnosť) tvrdia, že už pripomína oficiálnu verziu iOS.

Môžeme z toho teda vydedukovať, že je skoro hotový. Pred sebou máme pravdepodobne už len jednu alebo dve beta verzie, kým príde na trh plná verzia pre všetkých. Budeme to samozrejme sledovať a včas vás o tom informovať. iOS 13.4 by mohol konečne opraviť to, čo tu „napáchali“ predošlé verzie, ktoré neboli veľmi populárne. Tešíte sa?

iOS 13.4
iOS 13.4 a ďalšie operačné systémy, prichádzajú v nových beta verziách.

Prečítajte si tiež  Osviežovanie apiek na pozadí: Čo to je a prečo po ich vypnutí ušetrím batériu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.