Apple dnes ponúka naozaj širokú škálu tabletov, z ktorej si vyberie každý fanúšik. Ako sa však zdá, ani najväčší 12,9″ displej nemusí vyhovovať najnáročnejším spotrebiteľom. V Cupertine to vedia a preto pracujú na ešte väčšej obrazovke.

Podrobnosti o nej zdieľal Wayn Ma z portálu The Information. Podľa jeho zistení, zo zdrojov v spoločnosti Apple pracuje technologický gigant na úplne novom iPade s uhlopriečkou až 16″. Zariadenie by malo mať rovnako veľký displej, ako súčasný MacBook Pro 16″ .

Wayn Ma bližšie špecifikuje, že tento obrovský tablet bude určený predovšetkým pre kreatívnych profesionálov, medzi ktorých patria grafici, dizajnéri či umelci uprednostňujúci väčšiu obrazovku.

Bližšie špecifikácie gigantického iPadu zatiaľ nepoznáme, nakoľko sa ho spoločnosti Apple darí veľmi dobre utajiť. Každopádne však očakávame, že vo vnútri nájdeme extrémne výkonný hardvér s procesorom M1 alebo M2, ktorý by mal byť podobný, ako v aktuálnej generácii iPadu Pro (2022).

Okrem toho vraj v Cupertine pracujú aj na menšom 14″ modeli s mini-LED displejom, ktorý by teoreticky mohol nahradiť 12,9″ iPad Pro. Obe zariadenia by sa mohli ukázať na trhu už v priebehu budúceho roka.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Nestihli ste včerajšiu Keynote? Pozrite si ju dnes!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here