Hoci už minuloročné modely mali špičkové fotoaparáty, tie tohtoročné sú ešte o niečo lepšie. Hlavne sú tri a ponúkajú nové možnosti. Pozrite si iPhone 11 Pro a jeho dokonalý fotoaparát v novej vtipnej reklame od Apple.

iPhone 11 Pro a jeho dokonalý fotoaparát v novej vtipnej reklame od Apple.

Marketingové oddelenie spoločnosti Apple vždy veľmi dobre vedelo ako zaujať používateľa jednoduchou a vtipnou cestou. V novej reklame skĺbili prakticky všetko čo k novému iPhonu 11 Pro patrí. Fotenie sa pritom neuskutočnilo na rozsiahlych scenériách ale vo vzduchovom tuneli, v ktorom sa natáčala aj reklama na model 11 Pro, ktorá bola zameraná na jeho odolnosť.

- Reklama -

Pokiaľ ste na prezentácii sledovali podrobne, určite vám neunikli dva nové režimy, ktorými sa navyše nemusí chváliť len model 11 Pro ale aj základná verzia 11 s dvojitým fotoaparátom na zadnej stránke. Jedným z nich je vylepšený portrétny režim, ktorý sa po novom zameriava predovšetkým na domácich miláčikov a druhým je potom nočný režim, vďaka ktorému odfotíte kvalitné zábery aj v zhoršených svetelných podmienkach bez toho aby ste museli použiť blesk. Nie vždy sa to hodí a často krát „prisvietenie“ pokazí celkový dojem a atmosféru z fotografie.

Druhá vec, ktorú si potom v reklame môžeme všimnúť je už propagácia samotných troch šošoviek fotoaparátu, ktoré sú však výsadou len lepšieho iPhonu 11 Pro. Základná je označená ako „wide“ a odfotíte s ňou klasický záber. Druhou je potom „telephoto“, ktorá dokáže oprický priblížiť váš obraz dvojnásobne (na tomto by len tak mimochodom mohlo Apple ešte zapracovať), no a poslednou, ktorá je zároveň aj novinkou je „ultra-wide“, vďaka ktorej je záber širokouhlý (120 stupňov).

https://www.youtube.com/watch?v=Gb2xJ-GMKmo

Samotná reklama pôsobí veľmi príjemným a vtipným dojmom. Použiť naozaj „vlasatého“ psa bol vhodný krok. Uvidíme ako bude nový model fotiť v realite. Ak si ale všimnete samotné výsledné fotky, vôbec nevyzerajú byť „prikrášlené“ čo je pozitívne. Zábery sú naozaj nádherné.

iPhone 11 Pro a jeho dokonalý fotoaparát v novej vtipnej reklame od Apple. - svetapple.sk
iPhone 11 Pro a jeho dokonalý fotoaparát v novej vtipnej reklame od Apple. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.