Pokiaľ zvažujete nákup nového smartfónu a potrebujete niečo odolné, v tomto prípade by pre vás asi nebol iPhone 11 Pro Max tou najvhodnejšou voľbou. Hoci sú jeho materiály a konštrukcia oveľa pevnejšie než u predchodcov, na Samsung Galaxy Note 20 Ultra sa jednoducho nechytá. Pozrite si pôsobivý drop-test, ktorého výsledok vás prekvapí!

Samsung Galaxy S20 Ultra porazil iPhone 11 Pro Max v odolnosti

Nehody sa stávajú. Človek si môže dať akýkoľvek pozor na svoj smartfón. V určitých situáciach sa mu nečakane vyšmykne z ruky a „nešťastie“ v podobe pavučiny je na svete. Našťastie v roku 2020 pracujú inžinieri pri vývoji zariadení aj na odolnosti. Hoci nie je 100%, jej úroveň je oveľa vyššia ako kedysi.

Platí to pre spoločnosť Apple a tiež pre spoločnosť Samsung. V Južnej Kórei boli ale v rámci posledného testu o niečo úspešnejší. V následujúcom drop-teste získala vlajková loď z Cupertina 30 bodov.

Nie je to najhoršie, no v porovnaní s konkurentom ani veľmi dobré. Samsung si pripísal až 39 bodov, čím Apple prekonal na celej čiare. S výnimkou pádu na roh vyhral tento phablet v každej jednej disciplíne.

Ťažko povedať či to prisudzovať smole alebo kvalitnejšiemu prevedeniu. Videli sme viacero podobných pádov, v ktorých iPhone 11 Pro doslova exceloval. Dnes však objektívne skončil druhý a preto nám neostáva nič iné ako Samsungu pogratulovať.

Už teraz sa tešíme na podobné porovnanie s iPhonom 12 Pro Max. Ťažko povedať, či prinesie odolnejšiu konštrukciu. Pokiaľ by sa však v tomto smere medzi-generačne zhoršil, bolo by to celkom fiasko. Do komentára nám napíšte, aký iPhone sa podarilo rozbiť vám.

Prečítajte si tiež  Toto sú 3 hlavné novinky, ktoré priniesol iOS 17.4 beta 4
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.