Pokiaľ sa už neviete dočkať nástupcu svojho minuloročného modelu, máme pre vás dobré správy. Apple bude opäť experimentovať s farbami. Podľa posledných informácii z pozadia spoločnosti by sme sa mali dočkať iPhonu 12 Pro v modrej farbe, tak ako nám to ukázal nedávny koncept.

iPhone 12 Pro pravdepodobne príde v modrej farbe!

Za novou správou stojí konkrétne XDA Developers a Max Weinbach. Spoločne predpovedali, že jablková spoločnosť skutočne príde s ďalšou farebnou variantou pre vrcholný model s označením Pro. Treba povedať, že tento rok sme sa dočkali zariadenia v nádhernej Midnight Green. Ľudia si ju často krát pletú s Navy Green. Na budúci rok by mohla do portfólia pribudnúť ešte jedna farba. Konkrétne tmavomodrá, ktorej presný názov nie je známy.

Podľa Weinbacha by sa dokonca mohlo stať, že by Apple úplne nahradilo zelenú spomínanou modrou. S týmto tvrdením ale nie sme stotožnení, nakoľko práve zelený variant je dnes mimoriadne úspešný a nemyslíme si, že by sa ho ľudia chceli vzdať aj v nástupcovi iPhonu 11 Pro.

Samozrejmosťou je potom matné sklo na zadnej strane. To by malo byť aj naďalej len výsadou zariadení s označením Pro. Okrem toho sa po dizajnovej stránke mierne zmenia hrany budúceho iPhonu.

Telefón už nebude mať zaoblené hrany ale ostré tvary podobné, ako to mal dávny predchodca iPhone 4. Apple zaviedlo „zaoblený“ dizajn v roku 2014 s príchodom iPhonu 6 a drží sa ho dodnes. Pôvodný iPhone ako aj generácia 3G či 3GS (2007-2009) boli tiež v oblých tvaroch.

Jablková spoločnosť chce teda zase trochu zmeniť svoj dizajnový jazyk, čo je úplne pochopiteľné. Samotného zariadenia sa dočkáme až v septembri 2020. Konkrétne prídu na trh až 4 modely. V marci by sme sa okrem nich mali dočkať aj piateho telefónu, iPhonu SE 2/ iPhonu 9. Presný názov momentálne nepoznáme! Tak čo hovoríte na modrú? Hodí sa mu alebo radšej tmavozelenú?

Nádherne zábery ukazujú, ako bude vyzerať iPhone 12/12 Pro!
iPhone 12 Pro pravdepodobne príde v modrej farbe! – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Siri vám možno spláchne záchod. Novinka ovládaná cez Homekit vás dostane.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.