iPhone 12S dostane Wi-Fi 6E

Analytici spoločnosti Barclays – Blayne Curtis, Thomas O’Malley a Tim Long vydali rozsiahlu správu týkajúcu sa spoločnosti Apple. Popisujú v nej, čoho všetkého sa môžeme dočkať v roku 2021. Okrem iPhonu SE 3. generácie sa vyjadrujú aj ku iPhonu 12S/iPhonu 13 a jeho novým technológiám.

Informácie získané z dodávateľských reťazcov technologického giganta naznačujú, že budúcoročná vlajková loď bude podporovať Wi-Fi 6E so všetkými funkciami Wi-Fi 6, vrátane vyššie výkonu, nižšej latencie a vyšších prenosových rýchlostí, rozšírených do pásma 6 GHz.

Podľa Vijayho Nagarajana, generálneho riaditeľa spoločnosti Broadcom, ktorá zabezpečuje výrobu komponentov pre mobilné zariadenia, bude pásmo 6 GHz jednou z najdôležitejších technológii pre používateľov za posledných 20 rokov. To je dosť odvážne tvrdenie, no vôbec nemusí byť mimo realitu. Nechajme sa prekvapiť.

Analytici nám tiež prezradili, že výrobca zvukových čipov, spoločnosť Cirrus Logic, vyvíja nové čipy určené na prevod energie. V súčasnosti žiaľ nie je jasné, aký benefit z toho bude mať používateľ.

Skladačka s názvom iPhone 12S/iPhone 13 sa nám pomaly začína spájať dokopy. Od predstavenia nových smartfónov nás delí cca 9 mesiacov. Apple ich ukáže pravdepodobne v septembri 2021. Do komentára nám napíšte, či sa na ne tešíte

Prečítajte si tiež  Rozpoznávanie tvárí a Touch ID v displeji, dočkáme sa niečoho podobného už tento rok?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.