Spoločnosť Apple chystá pri iPhone 15 Pro veľké novinky. Po troch rokoch používania striktne plochých hrán sa dočkáme jemného zaoblenia, ktoré by malo napomôcť lepšej ergonómii zariadenia počas nosenia v ruke. Telefón by však mohol byť v roku 2023 vyrobený z extrémne odolného titánu a takisto by mal ponúknuť aj novú červenú farbu.

Medzi ďalšie zmeny iPhonu 15 Pro môžeme zaradiť odstránenie fyzických tlačidiel. Tie nahradia dotykové plochy s haptickou odozvou, o ktorú sa postará obľúbený TapTic Engine. V zariadení by mala byť jeho silnejšia verzia, ktorá bude schopná imitovať kliknutie podobne, ako to dokáže pri Trackpade na Macu. Dodnes väčšina ľudí nevie, že nie je fyzické.

Apple v roku 2023 vylepší aj zadné kamery v iPhone 15 Pro, pričom ak si kúpite iPhone 15 Pro Max, tešiť sa môžete dokonca na periskopický objektív.

Apple v tomto smere konečne dobehne svojho najväčšieho rivala, spoločnosť Samsung. Tá vďaka periskopu dokáže ponúknuť až 100-násobný digitálny zoom (a 10-násobný optický zoom). Uvidíme, aké karty ukáže o polroka cupertinský gigant.

Tieto koncepty vám ukážu, ako bude vyzerať iPhone 15 Pro / Pro Max

Šikovní dizajnéri z YouTube kanálov 4RMD a Technizo Concept sa teraz postarali o dva vydarené 3D rendery, ktoré zobrazujú nové zariadenia v prepracovaných farbách, dizajne ako aj titáne.

Pri tvorbe modelov vychádzali z únikov CAD renderov, ktoré sa zhruba pred mesiacom objavili na internete. Výsledky sú vďaka tomu pomerne realistické.

Pozrite si obe videá nižšie a napíšte nám do komentára, ako sa vám páči predbežný dizajn iPhonu 15 Pro v červenej farbe s titánovým telom.

Je podľa vás táto kombinácia pekná alebo by malo Apple ísť iným smerom? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iMessage pre Android? Určite nie. Apple tvrdí, že by to potláčalo inovácie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -