Ďalší renomovaný zdroj potvrdil, že iPhone 13 v roku 2021 nebude meškať po vzore svojho predchodcu. Zariadenie bude uvedené skutočne už v septembri, pričom by malo ísť o tretí týždeň v mesiaci.

Informácie prezradil médiám analytik zo spoločnosti Wedbush Daniel Ives, ktorý sa odvoláva na svoje kontakty v dodávateľských reťazcoch.

Náš nemenovaný ázijský dodávateľský reťazec potvrdil, že Apple vyrobí v druhej polovici roka 2021 okolo 130 až 150 miliónov zariadení. Zdá sa, že iPhone 13 bude predstavovať asi 35%-45% všetkých vyrobených iPhonov v 3. štvrťroku. Tento pozitívny výhľad nám dáva väčšiu dôveru, že načasovanie uvedenia na trh bude „normálne“. Z časového hľadiska sa domnievame, že súčasné uvedenie iPhonu 13 je naplánované na tretí septembrový týždeň. (Daniel Ives)

So septembrom súhlasia aj ostatní 

Tchajwanská výskumná spoločnosť TrendForce zverejnila minulý týždeň svoje odhady, v ktorých taktiež potvrdila, že Apple uvedenie iPhone 13 v septembri, za čím nasledovala podobná predpoveď agentúry Bloomberg.

Okrem tohto smartfónu by sme sa mali dočkať aj Apple Watch Series 7, AirPods 3. generácie, iPadu mini 6, iPadu 9 a ďalších produktov.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 a presná kapacita batérie: Prilepší si každý model

Pokiaľ sú informácie skutočne pravdivé, event sa bude konať buď 7. septembra, 14. septembra alebo 21. septembra. Toto všetko sú dátumy, s ktorými Apple nejakým spôsobom pracovalo aj v minulosti. Začiatok predaja býva spustený vždy o týždeň neskôr v piatok.

Napíšte nám do komentára, čo si myslíte vy. Uvidíme iPhone 13 v septembri alebo ho Apple na poslednú chvíľu odloží na október? Tešíme sa na všetky vaše odhady.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -