Konceptov a vizualizácií toho, ako by mal vyzerať iPhone 12/12 Pro sme videli už skutočne veľa. Sami sme dokonca vytvorili rendery, ktoré obleteli celý svet. Dnes sa ale pozrieme do budúcnosti. iPhone 13 Pro Max by mal teoretický prísť až v roku 2022 (po iPhone 12S – 2021). Zaujímavý koncept ukazuje, čo by mohol priniesť.

iPhone 13 Pro Max koncept

O nové video sa postaral tvorca iConcept Phones. Využil pri tom technológie, ktoré by mohlo Apple zakomponovať do svojho smartfónu už v skorej budúcnosti.

Aby sme boli konkrétnejší, nachádza sa tu napríklad znovuzrodený MagSafe. Cupertinský gigant sa chce zbaviť Lightningu a namiesto neho zaviesť jednoduchšiu technológiu. Toto by bolo možné riešenie.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Okrem konektora si pozorné oko všimne aj absenciu výrezu vo vrchnej časti displeja. Všetky potrebné komponenty sa v tomto prípade skrývajú pod ním. Aj napriek tomu, že to ešte stále nie je úplne bežná technológia, nezabúdajme na to, že hovoríme o zariadení, ktoré by sa mohlo svetu ukázať až v roku 2022. Zvyšok dizajnu je v podstate taký, ako očakávame pri iPhone 12/12 Pro.

Nájdeme tu v prvom rade prémiové spracovanie, luxusné materiály či elegantné ploché tvary. Celý koncept vyzerá naozaj zaujímavo a určite by sme neboli proti, keby sa ním riadila aj samotná spoločnosť Apple. Čo vy na to? Išli by ste do takéhoto iPhonu 13 Pro Max? Napíšte nám do komentára.

iPhone 12 Pro Max koncept. Pozrite sa ako by mohla vyzerať budúcnosť.
iPhone 13 Pro Max koncept. Pozrite sa ako by mohla vyzerať budúcnosť.
Prečítajte si tiež  Facebook Messenger príde čoskoro do macOS App Store!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -