Len pred niečo vyše mesiacom predstavený iPhone 14 sa začína predávať v zľavových cenách. Apple ponúka zariadenie od 999 € za základnú 128 GB verziu, no niektorí predajcovia túto odporúčanú cenu nedodržiavajú a pomerne výrazne ju podliezajú. Vy vďaka tomu môžete ušetriť desiatky eur.

Aby sme boli konkrétnejší, novinka sa predáva, ako úplne nová s 24 mesačnou zárukou od 924 € v obľúbenej Midnight farbe. Na jej nákupe teda ušetríte až 75 €, ktoré môžete investovať napríklad do príslušenstva. iPhone 14 kúpite za najnižšiu cenu tu.

- Reklama -

Hoci nejde o extrémne cenové zvýhodnenia, aj takáto zľava sa počíta, pretože iPhone 14 je vo svete úplnou novinkou a v takomto čase nebýva bežné, aby sa predával lacnejšie.

Výrazne lacnejšia alternatíva 

iPhone 13 je obľúbený smartfón Slovákov. Kúpite ho za skvelú cenu
Zdroj: Unsplash / Sahej Brar (úprava redakcie)

Ako sme vás informovali ešte včera, hoci je iPhone 14 novší a v niektorých smeroch zanedbateľne lepší, Slováci nakupujú najčastejšie úplne iný model. Je ním iPhone 13 z roku 2021, ktorý má rovnakú 128 GB základnú pamäť a na našom trhu kúpite za veľmi výhodnú cenu tu.

Dobrou správou je tiež to, že v predaji zostáva aj menší iPhone 13 mini. Ak vám neprekáža menší 5,4″ displej, prakticky rovnaké technológie môžete získať od 700 € za 128 GB verziu. A to je ponuka, ktorá sa odmieta len ťažko.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -