Spoločnosť Apple nám už o niekoľko mesiacov ukáže ďalšiu generáciu iPhonu s označením „štrnásť“, ktorá bude plná rôznych vylepšení. Niektoré môžeme považovať za väčšie, iné zase za menšie. Každopádne ale platí, že určitou zmenou prejdú aj dostupné farebné varianty.

Ako píše Macrumors, o tejto skutočnosti nás po prvýkrát informoval príspevok na čínskej sociálnej sieti Weibo. iPhone 14 by si podľa neho mali zákazníci kupovať v úplne novej fialovej variante a zariadenie takisto ponúkne aj kompletne prepracovaný TrueTone blesk.

Aby sme boli presnejší, základný iPhone 14 a iPhone 14 Max si budete môcť zaobstarať v klasicky čiernej, bielej, modrej, červenej a fialovej farbe, zatiaľ čo drahší iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max bude dostupný v tmavošedej, zlatej, striebornej a fialovej farbe. Je to zvláštna zmena, nakoľko by z ponuky drahšieho modelu úplne vypadla modrá a takisto aj zelená.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Spomínaná fialová farba by potom podľa úniku na iPhone 14 a iPhone 14 Pro mala byť schopná meniť svoj tón na základe svetelných podmienok, za čo sa bude môcť poďakovať špeciálnej povrchovej úprave a takisto chemickému zloženiu.

Prepracovaný True Tone LED blesk  

YouTube / Technizo Concept (úprava redakcie)

Ako sme už naznačili vyššie, v príspevku sa spomínalo aj to, že iPhone 14 dostane kompletne prepracovaný True Tone LED blesk. Ten by mal mať dizajn malého kruhu, ktorý sa nachádza vo veľkom kruhu. Súčasná generácia LED diódy sa nachádza v dvoch samostatných polkruhoch.

Prečítajte si tiež  Prečo má iPhone stále notch aj keď konkurencia používa omnoho menšie výrezy? Poznáme odpoveď

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.