Každý rok Apple predstavuje svoje smartfóny, pri ktorých vykonáva poväčšine decentné dizajnové zmeny. Niekedy sa týkajú tvarov, inokedy sa zmenia iba farby. Portál Appleinsider teraz zverejnil informáciu, že očakávaný iPhone 15 bude dostupný v úplne novom odtieni, ktorý je špeciálne pripravený pre rok 2023.

Dnešný únik sa pre zmenu nezaoberá prémiovými variantami iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré by mali byť dostupné klasicky v čiernej, bielej a tiež modrej či dokonca červenej farbe. Čo však základné prevedenie iPhone 15 a jeho väčšia verzia iPhone 15 Plus? Aj tu sa dočkáme podľa všetkého príjemných zmien.

Informácie zverejnil známy leaker ShrimpApplePro vo svojom tweete, ktorý sa opiera o príspevok na čínskej sociálnej sieti Weibo. Podľa nových zistení by mal byť iPhone 15 dostupný vo farbách zelená, svetlo žltá a tiež ružová. Práve posledné dve menované farby v súčasnosti iPhone 14 a ani iPhone 14 Plus neponúkajú.

iPhone 15 modrá a ružová
Zdroj: Macrumors

Vyššie uvedené informácie z polovice potvrdzuje aj februárový únik, podľa ktorého mal prísť iPhone 15 v dvoch nových farbách. Okrem modrej (o ktorej nový únik nehovorí), to mala byť aj svetlo-ružová.

Aké farby ponúkne iPhone 15? 

Únik má konkrétne pochádzať priamo zo spoločnosti Foxconn, kde sa v súčasnosti pripravujú a zaškoľujú pracovníci na výrobu iPhonu 15. Ku spusteniu produkcie by malo dôjsť do dvoch mesiacov, takže je možné, že už dnes sú známe podrobnosti o farbách tohto zariadenia, ktoré mohli uniknúť na internet.

Vzhľadom na úniky z posledných rokov, ku ktorým došlo v podobnom období, by to nebolo žiadne prekvapenie. ShrimpApplePro má navyše za sebou slušnú históriu únikov s relatívne vysokou presnosťou. Pokiaľ sa teda informácie potvrdia, iPhone 15 kúpite v nasledujúcich prevedeniach:

  • Midnight (čierna)
  • Starlight (biela)
  • Green (zelená)
  • Yellow (žltá)
  • Pink (ružová)
  • Product RED (červená)
Loopi Eco Case
Reklama

Zdôrazniť tiež treba, že všetky z uvedených farieb nemusia byť dostupné hneď počas premiéry zariadenia v septembri 2023. Apple si v posledných rokoch obľúbilo inovovať svoje smartfóny po cca pol roku o novú farbu, ktorá dokáže osviežiť celú ponuku. V roku 2021 to bol fialový iPhone 12, v roku 2022 zelený iPhone 13 a v roku 2023 zase žltý iPhone 14.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo novú a jednoduchú reklamu na nový iPhone SE.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here