Spoločnosť Apple evidentne na nič nečaká. Ako píše portál Macrumors, ktorý sa odvoláva na správu denníka Economic Daily News, spoločnosť Apple práve zahájila prvotnú výrobu očakávaného iPhonu 15. Stalo sa tak v hlavnom montážnom závode Foxconn v Číne.

Podľa uniknutých informácií mal hlavný výrobný partner Apple dostať oficiálny pokyn na to, aby začal „novú strojovú skúšobnú výrobu“ pre iPhone 15.

Ide o každoročný a celkom bežný postup, ktorý sa pravidelne opakuje pred tým, než sa začne masová produkcia zariadenia. Aj preto sa z času na čas stane, že dizajn zariadenia unikne na internet v prvých mesiacoch nového roka, pokojne aj 8 – 9 mesiacov pred predstavením.

Cieľom tohto výrobného procesu je, aby spoločnosť Foxconn v dostatočnom predstihu pripravila všetky zariadenia, postupy a technológie pre špecifický dizajn a výrobné potreby iPhonu 15. A keďže si spoločnosť Apple potrpí aj na tých najmenších detailoch, v tomto smere nemôže dôjsť ku žiadnym pochybeniam.

Hľadáte kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. Ekologické kryty štartujú na sume 9,99 € a obľúbené transparentné kryty na sume 14,99 €. Svoju objednávku môžete zaplatiť aj cez Apple Pay a zásielka k vám bude odoslaná už niekoľko hodín po objednávke. Tak na čo ešte čakáte? (Reklama)

Apple to bude robiť pri iPhone 15 trochu ináč ako v minulosti 

iPhone 15 Pro koncept
Zdroj: YouTube / 4RMD (úprava redakcie)

Správa tiež prezrádza, že spoločnosť Apple mierne zmenila tohtoročný proces hromadnej výroby pripravovaného iPhonu 15.

Dôvodom je to, že zariadenie by sa už od začiatku malo vyrábať nie len v Číne ale aj Indii, do ktorej tovární Apple sústredí čoraz viac svojich produktov. Firma sa totiž snaží diverzifikovať svoj dodávateľský reťazec.

V minulosti bol rozdiel medzi výrobou v Číne a Indii 6 až 9 mesiacov, pričom minulý rok sa skrátil na 2 mesiace a pri iPhone 15 to bude len niekoľko týždňov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prečo kupujeme ten drahý iPhone?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here