To, že má nový iPhone ponúknuť zaoblené sklíčko, vieme už nejaký ten piatok. Dnes sa však objavili nové fotografie, ktoré túto informáciu len potvrdzujú!

Zaoblené sklíčko

Hlavný dôvod, prečo chcú v Coupertine zaobliť sklíčko svojho smartfónu, má byť prostý. Kedže nový iPhone ponúkne pravdepodobne dizajn so zaoblenými hranam,i podobný tomu z iPadu či iPodu Touch, zaobleným sklíčkom chcú vytvoriť exkluzívny pocit plynulého prechodu do hliníkového rámu zariadenia.

iphone_6_tapered_edge_1
Predný panel iphonu 6, môžme si všimnúť elegantný, plastový rámik či uchytky pre skrutky – svetapple.sk

Na nových fotografiách, ktoré zverejnil Feld & Volk, môžme vidieť okrem predného panelu, aj detaily na rohoch rámiku, na ktoré si spoločnosť ako Apple jednoznačne potrpí! Hovorím najmä o tenkom, plastovom rámčeku, vďaka ktorému môžme vidieť, kde presne sklíčko končí. Ďalšími prvkami, ktoré naznačujú výrobu tohto komponentu, sú napríklad úchyty na skrutky, ktoré trčia zo spodnej časti zariadenia.

iphone_6_tapered_edge_2
Záber na predný panel bočnej strany – svetapple.sk

Aj iné komponenty

Okrem predného sklíčka boli zverejnené aj makro fotografie niektorých iných komponento,v ako napríklad slot na SIM kartu, či tlačítko „Power Button“. Na snímkach nájdeme aj druhú stranu predného panelu, z ktorej „trčí“ niekoľko flex káblov a predná kamera.

iphone_6_sim_tray
Slot pre SIM kartu – svetapple.sk
iphone_6_power_button
Power Button – svetapple.sk
iphone_6_mute_switch
Tlačidla na zapínanie/vypínanie zvuku – svetapple.sk
iphone_6_front_panel_detail
Predný panel z druhej strany, v strede je predná kamera spolu so svetelným senzorom a niekoľko flex káblov – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.