3Problémy, ktoré môžeme pociťovať po prechode na iOS 17

iPhone iOS 17 výdrž batérie
Zdroj: Macrumors / Unsplash / Thai Nguyen (úprava redakcie)

Spoločnosť Apple vydala operačný systém iOS 17, ktorý prináša na všetky podporované zariadenia nové užitočné funkcie. Ako to už ale býva zvykom, pri vydaní takto veľkej aktualizácie nejde vždy všetko podľa plánov.

Nech už máte akýkoľvek iPhone, po prechode na iOS 17 ste mohli začať pociťovať rôzne druhy problémov. Aj keď sa väčšinu chýb snažila spoločnosť Apple počas rozsiahleho, niekoľkomesačného testovania odstrániť, niektorým veciam sa jednoducho vyhnúť nedá. Telefóny majú najväčší problém s príliš rýchlym vybíjaním batérie, ale aj s nepríjemne vysokou prevádzkovou teplotou, ktorá tomu výrazne napomáha.

iPhone, ktorý sa prehrieva sa jednoducho nepoužíva veľmi komfortne a zároveň to neprospieva ani jeho hardvérovým komponentom, ako napríklad akumulátoru, ktorý v dôsledku zvýšenej teploty môže rýchlejšie degradovať. Našťastie je to len dočasný stav, čo potvrdila aj spoločnosť Apple.

Technologický gigant vo svojom oficiálnom vyjadrení, ktoré bolo zamerané najmä na nadmerné prehrievanie iPhonu 15 Pro a iPhonu 15 Pro Max uviedol, že niektoré aplikácie tretích strán spôsobujú preťaženie, ktoré tieto zariadenia celkom nezvládajú.

Firma však už začala spolupracovať s vývojármi na odstránení všetkých problémov. O tom, ktoré aplikácie spôsobujú najväčšie problémy sa dočítate na ďalšej strane →

Späť