Už 15. septembra sa odohrá udalosť, na ktorej sa s ukážu Apple Watch Series 6 a iPad Air 4. generácie. Jednu várku pozadí (s jej tématikou) sme priniesli ešte začiatkom týždňa. Teraz máme ďalšiu, ktorá je tiež veľmi vydarená.

Pozadia s tématikou Apple Eventu

O dizajn sa postaral šikovný grafik AR7. Jeho twitter nájdete na tomto odkaze. Tentokrát sa nejedná o štylizované logo umiestnené na stred obrazovky.

Tapeta obsahuje „prepletené“ variácie v rôznych farbách a odtieňoch. Podľa nášho názoru to vyzerá výborne, no je to iba subjektívny pocit.

Obrázky vynikajú najmä na OLED edge-to-edge displejoch. Dostupné sú ale aj pre všetky ostatné iPhony. Pokiaľ chcete najvyššiu kvalitu, kliknite na tento odkaz (presmeruje vás na zdieľaný Google Disk). Podľa zariadenia vyberte zložku a stiahnite pozadie.

V tomto prípade žiaľ nie sú dostupné tapety pre iPad alebo Mac. Ťažko však povedať, či by sa na tieto produkty vôbec hodili. Pokiaľ sa však chcete naladiť na najbližší event, navštívte tento zdieľaný Google Disk. Možno, že tu nájdete niečo, čo sa vám zapáči. Tešíte sa na konferenciu?

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na novú jarnú kolekciu MagSafe obalov na iPhone 13 od Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.