Pokiaľ máte iPhone alebo iPad, dnes si na svoje zariadenia budete môcť stiahnuť nádherné autentické fotografie, ktoré pochádzajú od slovenského autora Miloša Belanca.

Miloš s nami spolupracuje už niekoľko rokov (konkrétne od roku 2015, keď sme spolu vydali tento nádherný koncept) a hoci je jeho prácou predovšetkým 3D grafika – portfólio nájdete tu, vo svojom voľnom čase sa zaoberá aj fotením.

- Reklama -

Nedávno nás oslovil so svojim novým projektom mono_lever, v ktorom sa zaoberá nádhernými monochromatickými (čiernobielymi) fotografiami.

Nakoľko sme v nich videli obrovský potenciál, okamžite sme sa dohodli, že z niektorých záberov vytvoríme aj kvalitné pozadia na iPhone a iPad. No tie si teraz môžete stiahnuť do svojho zariadenia úplne zadarmo!

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne kliknite na “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

Pozadia na iPhone

Pozadia na iPad

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.