Predstavenie produktov sprevádza už tradične aj sada nových pozadí. Tie si potom používatelia s obľubou nastavajú na svoje staršie generácie zariadení. Nakoľko bol prednedávnom predstavený iPad Pro 2020, prinášame vám exkluzívnu možnosť, ako si môžete jednotlivé pozadia stiahnuť, pre všetky vaše Apple produkty v maximálnej kvalite!

Stiahnite si nové Apple pozadia z iPadu Pro 2020 pre všetky vaše zariadenia.

Apple fandí v poslednej dobe predovšetkým farbám. Niet sa čomu čudovať, keď sa s nimi jeho nádherné Retina displeje vedia krásne vysporiadať. V tejto situácii dokonca ani nezáleží na tom, či ide o OLED alebo LCD panely. Pozadia, ktoré prišli spolu s novým iPadom Pro 2020 sú naozaj nádherné.

Vďaka svojej pestrosti oživia dizajn každého zariadenia, či už ide o iPhone, Mac, alebo starší iPad Pro. Problémom ale niekedy býva ich stiahnutie. Samotné wallpapery sú dosť veľké (niekoľko MB) a tak sa na internete objavujú v menej kvalitných verziách. To sa ale nestane dnes. Kliknutím na tento odkaz, budete presmerovaný do knižnice, vďaka ktorej si môžete jednoducho vybrať konkrétne pozadie, pre konkrétne zariadenie.

Ak by ste tu náhodou aj váš model nenašli, nič si z toho nerobte. Ako sme už uviedli vyššie, každý obrázok je v maximálnej možnej kvalite a má niekoľko megabajtov. Inými slovami to znamená, že keď si ho stiahnete, môžete si ho na čokoľvek prispôsobiť a nikdy to nebude vyzerať zle. Čo hovoríte na túto „jarnú“ kolekciu od Apple? Páči sa vám, alebo ostanete pri vašom súčasnom pozadí? Dajte nám vedieť do komentára.

ipad pro 2020
Stiahnite si nové Apple pozadia z iPadu Pro 2020 pre všetky vaše zariadenia.
Prečítajte si tiež  Film „The Banker“ mieri do kín, tesne potom do Apple TV+.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -