Spoločnosť Apple nám na konferencii WWDC 2024 predstavila nový operačný systém iOS 18, ktorého súčasťou sú aj úplne nové a veľmi elegantné pozadia. Tie sú dnes k dispozícii pre používateľov iOS 18 Developer Beta verzie, no ak si ich chcete pridať na svoj iPhone so starším operačným systémom, teraz môžete. Ukážeme vám, kde ich stiahnete zadarmo v maximálnom rozlíšení (bez straty kvality).

Dôležité: Apple v roku 2024 vydal sadu celkovo štyroch samostatných pozadí (Ružová, Žltá, Azurová a Fialová), ktoré sú súčasťou operačného systému iOS 18. Keďže má však každé z týchto pozadí aj svoju verziu pre tmavý režim (Dark Mode), dokopy si ich môžete stiahnuť až osem.

Upozorňujeme, že obrázky, ktoré uvidíte nižšie sú len náhľadové a nejde o finálne pozadia. Dôvod je ten, že sme vám chceli doručiť tieto obrázky v maximálnej možnej kvalite. Pod každým pozadím preto nájdete link pre Svetlu a Tmavú farbu. Takto pozadia stiahnete do svojho zariadenia.

  1. Kliknite na link na obrázku: Presmeruje vás na jeho plnú verziu vo vysokom rozlíšení.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne kliknite na “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky alebo skrz menu na uzamknutej ploche (podržte prst na aktuálnom pozadí a počkajte, kým sa vám zobrazia možnosti úprav).
  4. Hotovo.

iOS 18 Ružové pozadie (Svetlá / Tmavá)

Apple pozadia
Zdroj: Apple

Pozadie stiahnete tu: Svetlá / Tmavá

iOS 18 Žlté pozadie (Svetlá / Tmavá)

Apple pozadia
Zdroj: Apple

Pozadie stiahnete tu: Svetlá / Tmavá

iOS 18 Azurové pozadie (Svetlá / Tmavá)

Apple pozadia
Zdroj: Apple

Pozadie stiahnete tu: Svetlá / Tmavá

iOS 18 Fialové pozadie (Svetlá / Tmavá)

Apple pozadia
Zdroj: Apple

Pozadie stiahnete tu: Svetlá / Tmavá

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Porovnanie Apple Watch Series 6 vs Apple Watch SE.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -