Spoločnosť iFixit rozobrala nové iPhony aby zistila, čo obsahuje vnútorný hardvér. Pri tejto príležitosti nafotila obrovské množstvo záberov, ktoré sme použili aj v našom nedávnom článku. Teraz si môžete stiahnuť unikátne pozadia imitujúce vnútro iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro.

Stiahnite si „hardvérové“ pozadie na iPhone

Nové tapety pochádzajú z hardvéru iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro. Ako môžete vidieť sami, obe pôsobia takmer rovnakým dojmom, nakoľko sa ich vnútorné komponenty príliš nelíšia. Samotné obrázky určené na vašu pracovnú plochu majú každoročnú tradíciu a preto by ste ich spolu s novými zariadeniami nemali vynechať.

- Reklama -

Okrem snímok sa tu nachádza aj röntgen oboch smartfónov. Všetko je to samozrejme prispôsobené tak, aby vznikol efekt, že cez displej vidíte do vnútra zariadenia. Nie je to pochopiteľne pre každého, no niektorí čitatelia to určite ocenia.

Pokiaľ chcete tapety použiť, postup je úplne jednoduchý. Stačí otvoriť galériu, vybrať si obrázky a uložiť ich do zariadenia. Následne sa presunte do aplikácie Fotky, kde si ich nastavíte na pozadie pracovnej prípadne uzamknutej plochy. Našim odporúčaním je vypnúť „perspektívu„, aby sa tapeta nepohybovala.

Na záver vám odporúčame aj článok, v ktorom sme opísali 7 užitočných appiek pre vytvorenie/stiahnutie originálneho a kvalitného pozadia. Ak vám tieto „hardvérové“ fotky nezapasovali, na odkaze nájdete to svoje.

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.