Tak ako to už tradične býva, spoločnosť Apple predstavila nové zariadenie s dávkou exkluzívnych pozadí, ktoré sa môžu zapáčiť aj majiteľom iných iPhonov. Pokiaľ ich chcete aj vy na váš aktuálny model, pokračujte v čítaní nižšie.

Stiahnite si pozadia z nového iPhonu SE 2. generácie

Dnes vám prinášame možnosť stiahnuť si až 12 nových pozadí, ktoré vám môžu najbližších pár týždňov alebo mesiacov zdobiť obrazovku na iPhone. Apple je pri ich tvorbe a výbere vždy mimoriadne dôsledné. Snaží sa čo najlepšie prispôsobiť farbe zariadenia a tiež rozmerom displeja. Napriek tomu si však myslíme, že dávka, ktorá bola predstavená pre nový iPhone SE 2. generácie skvele pasuje aj na taký iPhone 11 alebo iPhone 11 Pro.

Vo všetkých prípadoch ide o elegantnú grafiku, nie o fotografie. Pokiaľ máte radi farby, no nechcete mať príliš jasný displej, mohli by vás zaujať. Obrázky vyzerajú veľmi dobre a moderne. Sami sme si ich na naše zariadenia posťahovali. Stačí, ak otvoríte tento odkaz a vyberiete si fotku, ktorú potrebujete.

Stránka bude od vás vyžadovať like na sociálnych sieťach, alebo budete musieť jeden a pol minútky počkať. Ak však aj počas čakacej doby kliknete na nejaký obrázok, otvorí sa vám ďašia stránka, kde si ho už môžete stiahnuť. Nenechajte sa teda vystrašiť a ak vám to nebude fungovať, tak chvíľu počkajte. Všetok obsah je dostupný v najvyššej kvalite 4K o čom svedčí aj priemerná veľkosť pozadí (cca. 3 mb). Váš iPhone bude vyzerať výborne.

No a ak sa vám obrázky nepáčia, skúste vyskúšať pozadia, ktoré boli pôvodne určené pre iPad Pro 2020 alebo MacBook Pro 16″ (2019). Vo všetkých prípadoch si ich viete prispôsobiť aj na iPhone…

Stiahnite si pozadia z nového iPhonu SE 2. generácie na váš aktuálny model.
Stiahnite si pozadia z nového iPhonu SE 2. generácie na váš aktuálny model.
Prečítajte si tiež  Apple vydal geniálnu reklamu na kameru v iPhone 15 Pro: Natáča v nej film
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.